Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Szkoła katolicka zamieniła się w przychodnię - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Szkoła katolicka zamieniła się w przychodnię
14-02-2016 00:57   Janusz Ludwiczak
Z okazji Światowego Dnia Chorego w szkole katolickiej przy ul. Głogowskiej 92, gdzie mieściło się VIII LO odbyła się "Biała sobota", podczas której można było bezpłatnie przebadać się u lekarzy wielu specjalizacji.

W sobotę na trzy godziny gmach dawnego VIII LO, w którym obecnie mieści się Publiczne Gimnazjum Katolickie im. św. Stanisława Kostki i Liceum Ogólnokształcące Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców im. bł. Natalii Tułasiewicz zamieniło się w przychodnię.

Tradycyjnie od wielu lat w okolicach wspomnienia Matki Bożej z Lourd, czyli Światowego Dnia Chorego przypadającego 11 lutego Caritas naszej archidiecezji przy współpracy Urzędu Miasta Poznania organizuje "Białą sobotę". Bez skierowania, całkowicie bezpłatnie można wziąć udział w poradach i badaniach lekarskich, jest również możliwość wzięcia udziału w badaniach laboratoryjnych czy skorzystać z porady dermatologa, pulmonologa, okulisty, laryngologa i wielu innych specjalistów – powiedział ks. Marcin Janecki, zastępca dyrektora Caritas Archidiecezji Poznańskiej.

Chętni mogli całkowicie bezpłatnie zbadać sobie poziom cukru, glukozy, cholesterolu, ciśnienia tętniczego krwi, morfologii, a także skorzystać z porad specjalistów z dziedziny chorób wewnętrznych, geriatrii, endokrynologii, urologii, diabetologii, okulistyki, dermatologii, kardiologii czy pulmonologii, a także otrzymać skierowania na bezpłatne zabiegi leczniczo-rehabilitacyjne oraz porady dietetyczne.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

mar

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Kwiatek dla Ewy" - koncert rozrywkowy dla Aktywnych 60+ w wykonaniu Piotra Jurkiewicza i Eugeniusza Cołty
Wstęp pod warunkiem zachowania przez uczestników zasad przewidzianych w obowiązujących

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

07

maj

do 08-05-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

02

lip

do 03-07-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

27

sie

do 28-08-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: