Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Targi czterech pasji - dla myśliwych, wędkarzy, żeglarzy i turystów do niedzieli na MTP - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Targi czterech pasji - dla myśliwych, wędkarzy, żeglarzy i turystów do niedzieli na MTP
13-02-2016 08:41   Janusz Ludwiczak
Na MTP odbywają się cztery ekspozycje dla ludzi z pasją: Targi Regionów i Produktów Turystycznych "Tour Salon", Targi Wędkarstwa "Rybomania", Targi Myślistwa i Strzelectwa Sportowego "Knieje" oraz Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych "Boatex".

W weekend na Targach coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy wędkarstwa, żaglówek, myśliwi oraz osoby szukające pomysłu na spędzenie wakacji czy długiego weekendu.

Na Targach "Knieje" myśliwi znajdą wszystko co do polowania jest niezbędne: od broni po akcesoria łowieckie. Z kolei na "Rybomanii" można zobaczyć m.in. gigantyczne, o pojemności 23 tysięcy litrów największe akwarium w Europie. Natomiast na Targach Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych Boatex prezentowane są jachty, a także łodzie, pontony, kajaki, rowery wodne czy sprzęt do nurkowania i odzież żeglarska.

Z kolei na Targach Regionów i Produktów Turystycznych "Tour Salon" można znaleźć oferty spędzenia urlopu czy majówki. Swoje stoiska mają zarówno polskie miasta i regiony jak i zagraniczne kurorty. Zwiedzający mogą zapoznać się z wycieczkami m.in. do Czech, Rumunii, Portugalii, Indonezji, Albanii, Chorwacji, Węgier, Dominikany czy Gruzji.

Bilety na wszystkie cztery ekspozycje targowe kosztują 15 złotych. Targi można zwiedzać w sobotę w godz. od 10 do 18, w niedzielę do 17.

W sobotę i niedzielę na MTP odbędą się również Targi Mieszkań i Domów oraz Wystawa Gołębi Rasowych, Drobiu Ozdobnego i Królików. Na te wydarzenia obowiązują osobne bilety.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
07

maj

do 08-05-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

02

lip

do 03-07-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

27

sie

do 28-08-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

22

paź

do 23-10-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: