Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W pawilonie 15 powstanie trzypiętrowa restauracja - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W pawilonie 15 powstanie trzypiętrowa restauracja
08-02-2016 01:08   Janusz Ludwiczak
Ruszyła przebudowa północnego skrzydła pawilonu 15. W ramach inwestycji powstanie nowa, zewnętrzna klatka schodowa, przeszkolona winda, wielospadowy świetlik. Na każdym z trzech poziomów znajdzie się restauracja.

Przebudowa skrzydła północnego pawilonu 15 jest koniecznym uzupełnieniem infrastruktury Centrum Kongresowego i Sali Ziemi. Inwestycja zwiększa atrakcyjność terenów targowych i zakres świadczonych usług nie tylko dla wystawców i zwiedzających organizowanych przez nas wydarzeń. Z nowoczesnego kompleksu restauracyjnego będą mogli korzystać wszyscy goście i mieszkańcy. Stałymi elementami, które wpłyną na odbiór tego miejsca będzie live cooking oraz muzyka na żywo – zapowiada Przemysław Trawa, prezes Międzynarodowych Targów Poznańskich.

W ramach inwestycji powstanie nowa klatka schodowa i przeszklona zewnętrzna winda. W ramach prac powstaną m.in. wielospadowy świetlik, podwieszane sufity, posadzki, okładziny ścienne.

W tym roku obchodzimy jubileusz 95-lecia. Realizowana inwestycja pokazuje konsekwencję w ciągłym rozwoju potencjału nie tylko Międzynarodowych Targów Poznańskich, ale też Poznania, którego nierozerwalną częścią jesteśmy – dodaje Przemysław Trawa.

Zakończenie inwestycji planowane jest do końca sierpnia. Po modernizacji skrzydło północne pawilonu będzie mogło funkcjonować wspólnie z częścią główną centrum kongresowo-konferencyjnego lub niezależnie od niej. Powstanie tu restauracja typu bistro na poziomie +1, powierzchnia cateringowa na poziomie +2 oraz pomieszczenia gastronomiczne i klubowe VIP na poziomie +3. Da to możliwość organizacji wspólnego wydarzenia eventowego na trzech piętrach jednocześnie.


R E K L A M A

Komentarze (2)

08-02-2016 11:08:20
Kevin Dolores
@NEGATYW: mnie.
08-02-2016 08:12:21
NEGATYW
Ok, tylko kogo na to stać?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
18

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert dla dzieci Wujka Ogórka w Ogrodzie Łazarz
- obowiązują zapisy mailowe: zapisy.klubkrag@gmail.com. Wstęp wolny pod warunkiem zachowania przez uczestników zasad przewidzianych w obowiązując

19

cze

do 20-06-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Moto Fest

Park Wilsona
Łazarskie śniadania przy wspólnym stole

21

cze

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Czerwiec z zumbą" w Ogrodzie Łazarz- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala!
- zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

28

cze

do 30-06-2021
17:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
IV Hawajskie spotkania na Łazarzu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: