Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Balon z muzykami wystartował z Parku Kasprowicza {WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Balon z muzykami wystartował z Parku Kasprowicza {WIDEO}
05-02-2016 21:09   Janusz Ludwiczak
Niecodzienny widok mogli zaobserwować spacerowicze, osoby wyprowadzające psy i biegacze. Przed południem z Parku Kasprowicza wystartował balon, w którym zasiedli gitarzystka i wokalistka Joanna Pilarska, grający na harmonijce Krzysztof Gąszewski oraz pilotka Beata Choma. Zainaugurowali oni Festiwal Podróżniczy "Na Szagę" oraz wsparcie podopiecznych Ośrodka Interwencji Kryzysowej "Dom Pomocna Dłoń" w Błońsku.

Zanim balon wbił się powietrze trzeba było rozprostować płótno balonu i napełnić je ciepłym powietrzem. Start pierwotnie planowano na godz. 9, jedna przelot balonem wymagał pozwolenia wieży kontrolnej Portu Lotniczego Ławica. Kilka minut po godz. 10 balon wystartował sprzed Areny. W koszu zasiedli Beata Choma, pilotka Aeroklubu Poznańskiego i współorganizatorka Festiwalu Podróżniczego "Na Szagę" oraz gitarzystka Joanna Pilarska i grający na harmonijce Krzysztof Gąszewski. Artyści wykonali nad Łazarzem m.in. piosenkę "Big Colored Baloon".

Celem akcji było nagłośnienie akcji wsparcia podopiecznych Ośrodka Interwencji Kryzysowej "Dom Pomocna Dłoń" w Błońsku. Przelot balonem zainaugurował również Festiwal Podróżniczy "Na Szagę". Wytrawni podróżnicy z całej Polski opowiedzą o swoich przygodach na szlaku i pokażą filmy z wypraw we wszystkich kierunkach świata, a uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach i do niedzieli na AWF poczuć się jak prawdziwi odkrywcy dalekich krajów.

ZOBACZ WIDEO w niższej jakości (dla wolniejszego łącza)


Komentarze (1)

06-02-2016 17:12:43
lolo
ale bajer !!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
10

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Całą noc padał śnieg” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki"z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis".
- w programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do świąt Bo

11

gru

17:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl pt."Ściana" w wykonaniu grupy teatralnej Klubu Krąg na zakończenie projektu

12

gru

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
"Krzysztof Markowski Prywatny zapis objawień natury rzeczy" - wernisaż wystawy

13

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W zasadzie tak" - spotkanie z satyrykiem Jackiem Fedorowiczem, który opowie m.in. o wielu komicznych sytuacjach z życia w PRL-u

14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: