Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zniknęło urządzenie do ćwiczeń w siłowni na wolnym powietrzu w Parku Kasprowicza - to kradzież? - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zniknęło urządzenie do ćwiczeń w siłowni na wolnym powietrzu w Parku Kasprowicza - to kradzież?
04-02-2016 08:06   Janusz Ludwiczak
Zauważyłam, że brakuje jednego urządzenia do ćwiczeń. Zepsuło się czy ktoś ukradł na złom? – pyta nas zaniepokojona Czytelniczka, która zauważyła, że zniknął przyrząd do ćwiczeń w siłowni na wolnym powietrzu w Parku Kasprowicza.

Brakuje jednego urządzenia do ćwiczeń w Parku Kasprowicza. Zepsuło się i zostało usunięte czy może ktoś zwyczajnie zdemontował i wyniósł na złom? Niepokoją mnie też pozostałości, które wystają z ziemi i stwarzają zagrożenie. Te wystające śruby i ostre krawędzie naprawdę mogą być niebezpieczne – pisze do nas Tamara Milinowicz na Kontaktową Platformę Czytelników (24@lazarz.pl).

Sprawdziliśmy. Nie doszło do kradzieży, a przyrząd do ćwiczeń został usunięty.

Urządzenie zostało przez nas tymczasowo usunięte. Przyrząd był przerdzewiały, złamał się pylon u podstawy. Ogłaszaliśmy dwa przetargi na przeprowadzenie naprawy urządzenia, ale nie zgłosił się żaden z wykonawców. W połowie lutego ogłosimy kolejny przetarg – tłumaczy Jolanta Szymczak, inspektor Nadzoru Grunwald Zarządu Zieleni Miejskiej.


Jeśli mają Państwo sprawę, która wymaga naszej interwencji prosimy o sygnał na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Postaramy się w miarę naszych możliwości pomóc.


Fot: Tamara Milinowicz
Zdjęcia przesłane przez naszą Internautkę na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Dziękujemy

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (2)

04-02-2016 16:19:06
Negatyw
Mam nadzieję, że sprawdzono stan pozostałych przyrządów..'??!
04-02-2016 08:43:10
paramido
Fantastycznie usunięte..jak za późnego PRLu. Jest juz trend na pozywanie o odszkodowania za wypadki. Ktoś może zgarnąć pulę...
Aktualności
Niezapominajka
18

lis

do 22-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie plac PeWuKi - Powszechnej Wystawy Krajowej
Poznański Jarmark Świąteczny

01

gru

do 03-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

03

gru

12:15
Kościół Chrystusa Sługi ul. Palacza 7
20-lecie Parafii Chrystusa Sługi

Rynek Łazarski
Mikołajkowe 2. urodziny Rynku Łazarskiego
• 11:00 - koncert Wójka Ogórka
• 12:00 - urodzinowy pączkowy tort
• spotkanie z Mikołajem i upominki dla najmłodszych
• kiermasz rękodzieła

16:00
Kościół Chrystusa Sługi ul. Palacza 7
"Jak wielką miłością obdarzył nas Ojciec" - koncert zespołu dziecięco-młodzieżowego z okazji 20-lecia Parafii Chrystusa Sługi

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: