Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Naprawiają schody ruchome na Dworcu Zachodnim - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Naprawiają schody ruchome na Dworcu Zachodnim
26-01-2016 07:49   Janusz Ludwiczak
Zgodnie z zapowiedziami na zlecenie Zarządu Transportu Miejskiego rozpoczęła się naprawa schodów ruchowych na Dworcu Zachodnim i na przystanek PeSTki, które nie działały od ponad miesiąca.

W połowie stycznia informowaliśmy o nie działających od miesiąca schodach ruchomych na Dworcu Zachodnim.

Tunel przy Zachodnim pod PST cały czas przecieka i kompletnie nie widać, żeby ktoś miał coś z tym zrobić. Schody na Zachodni unieruchomione już w obydwie strony, jak tak dalej pójdzie to za rok, dwa nic tu nie będzie działać. Schody na Zachodnim nie działają już chyba ponad miesiąc, ostatnio nie działają też te prowadzące na przystanek PST, to jest jakaś paranoja – alarmował Karol Kroll na Kontaktowej Platformie Czytelników (24@lazarz.pl).

Utrzymaniem schodów zajmuje się MPK. Obecnie czekamy na dostarczenie zamówionych części zamiennych, bez których nie będzie możliwe przeprowadzenie naprawy i ponownego uruchomienia schodów. Przepraszamy za wynikłą sytuację, ale tyle czasu trwają procedury – tłumaczyła Agnieszka Smogulecka, rzecznik Zarządu Transportu Miejskiego.

Zgodnie z zapowiedziami w ubiegłym tygodniu na zlecenie ZTM rozpoczęła się naprawa schodów ruchomych zarówno prowadzących z Dworca Zachodniego do tunelu prowadzącego na perony jak i do przystanku PeSTki.


R E K L A M A

Fot: Janusz Ludwiczak

ZOBACZ TAKŻE: PKP ogłosi piąty przetarg na budowę schodów ruchomych z dworca Poznań Główny na perony 1, 2 i 3

ZOBACZ TAKŻE: Dworzec Zachodni zostanie wyremontowany

ZOBACZ TAKŻE: Naprawiają schody ruchome na Dworcu Zachodnim, które nie działały przez ponad miesiąc

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (1)

27-01-2016 06:31:05
Negatyw
Leczenie syfilisu pudrem...?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

do 18-07-2020
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
w godz. 20:00-2:00

18

lip

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

lip

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Babi Targ
w godz. 12:00-16:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: