Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Sprawdź jak urzęduje Twój lekarz - INFORMATOR ZDROWOTNY - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Sprawdź jak urzęduje Twój lekarz - INFORMATOR ZDROWOTNY
21-01-2016 08:19   Janusz Ludwiczak
Z myślą o mieszkańcach i pacjentach przygotowaliśmy informator z godzinami urzędowania lekarzy w przychodniach przy ul. Kasprzaka 16, Reymonta czy Szylinga.

W naszym informatorze zdrowotnym zamieściliśmy aktualne godziny urzędowania lekarzy w jednej z największych łazarskich przychodni - przy ul. Kasprzaka 16, a także Reymonta czy Szylinga 1.

Na stronie www.zdrowie.lazarz.pl można sprawdzić godziny pracy naszego lekarza (obowiązujące od stycznia 2016 r. w ramach kontraktu z NFZ) z poradni podstawowej opieki, poradni specjalistycznych czy informacje podręczne.

Do naszego informatora dodaliśmy godziny urzędowania lekarzy w innych przychodniach przy ul. Reymonta, Szylinga, Przybyszewskiego 11, Matejki 52, Łukaszewicza 32, Wyspiańskiego 2, Wojskowej 11/13b i Głogowskiej 148 oraz w Szpitalu Klinicznym nr 2 im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego. W naszym informatorze zdrowotnym publikujemy także wykaz i dyżury aptek, które otwarte są do godzin wieczornych, w soboty i niedziele.

Nasz informator zdrowotny będzie uzupełniany i aktualizowany na bieżąco po dostarczeniu informacji przez NFZ i przychodnie.


Komentarze (2)

22-01-2016 22:32:55
jacek
w tym kraju nie tylko chora jest służba zdrowia, ale też cała mundurówka do naprawy by się przydała
22-01-2016 13:49:21
morlock
Moi lekarze urzędują niestety jak za"reformy" Arłukowicza. Kopaczka podobno zniosła/cofła konieczność obecności chorego podczas wypisywania mu recept. Nic mylnego - Interwita z Matejki ciągle stosuje te same, ubeckie, stare standardy. Może kontrola UOKiK a w konsekwencji również CBA wprowadzą jakieś uczciwe standardy obsługi w tym mieście uboli?
Aktualności
Niezapominajka
18

lis

do 22-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie plac PeWuKi - Powszechnej Wystawy Krajowej
Poznański Jarmark Świąteczny

01

gru

do 03-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

03

gru

12:15
Kościół Chrystusa Sługi ul. Palacza 7
20-lecie Parafii Chrystusa Sługi

Rynek Łazarski
Mikołajkowe 2. urodziny Rynku Łazarskiego
• 11:00 - koncert Wójka Ogórka
• 12:00 - urodzinowy pączkowy tort
• spotkanie z Mikołajem i upominki dla najmłodszych
• kiermasz rękodzieła

16:00
Kościół Chrystusa Sługi ul. Palacza 7
"Jak wielką miłością obdarzył nas Ojciec" - koncert zespołu dziecięco-młodzieżowego z okazji 20-lecia Parafii Chrystusa Sługi

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: