Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Sprawdź jak urzęduje Twój lekarz - INFORMATOR ZDROWOTNY - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Sprawdź jak urzęduje Twój lekarz - INFORMATOR ZDROWOTNY
21-01-2016 08:19   Janusz Ludwiczak
Z myślą o mieszkańcach i pacjentach przygotowaliśmy informator z godzinami urzędowania lekarzy w przychodniach przy ul. Kasprzaka 16, Reymonta czy Szylinga.

W naszym informatorze zdrowotnym zamieściliśmy aktualne godziny urzędowania lekarzy w jednej z największych łazarskich przychodni - przy ul. Kasprzaka 16, a także Reymonta czy Szylinga 1.

Na stronie www.zdrowie.lazarz.pl można sprawdzić godziny pracy naszego lekarza (obowiązujące od stycznia 2016 r. w ramach kontraktu z NFZ) z poradni podstawowej opieki, poradni specjalistycznych czy informacje podręczne.

Do naszego informatora dodaliśmy godziny urzędowania lekarzy w innych przychodniach przy ul. Reymonta, Szylinga, Przybyszewskiego 11, Matejki 52, Łukaszewicza 32, Wyspiańskiego 2, Wojskowej 11/13b i Głogowskiej 148 oraz w Szpitalu Klinicznym nr 2 im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego. W naszym informatorze zdrowotnym publikujemy także wykaz i dyżury aptek, które otwarte są do godzin wieczornych, w soboty i niedziele.

Nasz informator zdrowotny będzie uzupełniany i aktualizowany na bieżąco po dostarczeniu informacji przez NFZ i przychodnie.


Komentarze (2)

22-01-2016 22:32:55
jacek
w tym kraju nie tylko chora jest służba zdrowia, ale też cała mundurówka do naprawy by się przydała
22-01-2016 13:49:21
morlock
Moi lekarze urzędują niestety jak za"reformy" Arłukowicza. Kopaczka podobno zniosła/cofła konieczność obecności chorego podczas wypisywania mu recept. Nic mylnego - Interwita z Matejki ciągle stosuje te same, ubeckie, stare standardy. Może kontrola UOKiK a w konsekwencji również CBA wprowadzą jakieś uczciwe standardy obsługi w tym mieście uboli?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

28

maj

Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
Łazarski Festyn Rodzinny
- dmuchańce, wata cukrowa, loteria fantowa, kiermasz ciast, rękodzieła
w godz. 15:00-18:00

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: