Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kolędy na cztery chóry zabrzmiały w kościele Matki Boskiej Bolesnej {WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kolędy na cztery chóry zabrzmiały w kościele Matki Boskiej Bolesnej {WIDEO}
12-01-2016 01:22   Janusz Ludwiczak
"Gdy śliczna Panna", "W dzień Bożego Narodzenia", "Dzisiaj w Betlejem" oraz wiele innych kolęd można było usłyszeć podczas koncertu czterech chórów, który odbył się w niedzielne popołudnie w kościele Matki Boskiej Bolesnej przy ul. Głogowskiej.

Kolędy polskie i zagraniczne, popularne i mniej znane zaśpiewały cztery chóry: Soli Deo z Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa, Cantores Christi z Parafii Chrystusa Króla na Świerczewie oraz Soli Deo z Parafii Św. Trójcy na Dębcu oraz gospodarze - chór Dolorosa. Na zakończenie wszystkie chóry zaśpiewały wspólnie, razem z publicznością kolędę "Bóg się rodzi".

W najbliższą niedzielę o godz. 19:00 w kościele Chrystusa Sługi przy ul. Palacza odbędzie się koncert kolędowy chóru Cappella Musicae Antiquae Orientalis. Godzinę później w kościele Matki Boskiej Bolesnej w ramach VIII Poznańskiego Kolędowania wystąpią: Poznański Chór Chłopięcy i Zespół Kameralny Muzyki Dawnej.

ZOBACZ WIDEO w niższej jakości (dla wolniejszego łącza)


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

maj

18:00
Galeria Ego ul. Wyspiańskiego 41/3
"Żółty po raz ostatni" - wernisaż wystawy Ewy Kuryluk

19:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Srebrny Jubileusz Kapłaństwa ks. dyr. Piotra Kusia

27

maj

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Legendy poznańskie - impreza dla dzieci

31

maj

do 03-06-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
"Modernlog 2022" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

09

cze

do 14-06-2022
Łazarz
32. DNI ŁAZARZA

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: