Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W 2016 roku Rada Osiedla Górczyn wyda blisko pół miliona złotych - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W 2016 roku Rada Osiedla Górczyn wyda blisko pół miliona złotych
03-01-2016 23:03   Janusz Ludwiczak
160 tys. zł na remonty chodników, 12 tys. zł na remont ścian w Gimnazjum nr 50, 2 tys. zł na montaż lustra przy ul. Jarochowskiego czy 35 tys. zł na małą architekturę i zagospodarowanie zielenią ulicy Głogowskiej - to plan wydatków Osiedla Górczyn w 2016 roku.

Ukazał się nowy numer biuletynu informacyjnego Rady Osiedla Górczyn "Górczyn - nasza mała ojczyzna", w którym znajdziemy sprawozdanie za 2015 rok, a także plan wydatków na ten rok. W numerze również o miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego dla obszaru w rejonie ulic Palacza, Arciszewskiego, Ściegiennego i Głogowskiej oraz rozmowa z radnym miejskim Bartoszem Zawieją.

"Górczyn nasza mała ojczyzna" {POBIERZ PDF}

Najnowszy numer oraz archiwalne wydania "Wieści Łazarskich" można pobrać w dziale/zakładce Rada Osiedla » Biuletyn osiedlowy.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
20

lis

do 23-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi branży kamieniarskiej "Stone"
Targi branży szklarskiej "Glass"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty kulinarne dla Aktywnych 60+- zdrowy posiłek- jesienne menu

18:30
Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
IX sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

22

lis

17:30
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
"Jesienne warsztaty plastyczne z okazji Dnia Kredki" - dla dzieci szkolnych

27

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: