Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Natalia Kukulska, Natalia Niemen i Piotr Cugowski zaśpiewają w Arenie najpiękniejsze kolędy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Natalia Kukulska, Natalia Niemen i Piotr Cugowski zaśpiewają w Arenie najpiękniejsze kolędy
02-01-2016 23:49   Redakcja
Utwory między innymi z Ukrainy, Austrii, Francji, Anglii, Wenezueli, Puerto Rico, Ameryki Północnej, Afryki i oczywiście najpiękniejsze polskie kolędy w specjalnych aranżacjach zabrzmią podczas koncertu specjalnego "Poznańskie Betlejem" w ramach VII Poznańskiego Kolędowania, które odbędzie się w środę, 6 stycznia, w Święto Trzech Króli.

Podczas koncertu wystąpią m.in. Natalia Kukulska, Natalia Niemen, Kuba Badach, Piotr Cugowski a także inni artyści.

Ideą koncertu jest okazanie radości z przyjścia na świat Emanuela oraz wiary, której się nie wstydzimy. Chcemy stworzyć wspólnotę, by kolędować, podzielić się opłatkiem oraz przede wszystkim wziąć udział w wyjątkowym, pełnym świątecznego ciepła i wzruszeń wydarzeniu muzycznym. Olśniewające gwiazdy estrady – TGD oraz Natalia Niemen, Natalia Kukulska, Kuba Badach i Piotr Cugowski, wykonają niezwykły, zachwycający różnorodnością repertuar, złożony z najpiękniejszych kolęd i pieśni bożonarodzeniowych pochodzących z wielu stron świata – zapowiada Katarzyna Luba z Good Taste Production, organizator koncertu.

Dla każdego uczestnika koncertu organizatorzy przygotowali w prezencie płytę TGD "Kolędy Świata", program i repertuar koncertu wraz z opłatkiem, którym w odpowiednim momencie uczestnicy koncertu będą się łamać.

Koncert "Poznańskie Betlejem" rozpocznie się w Arenie w środę, 6 stycznia o godz. 18:00. Bilety w cenach: 49 zł (Strefa E), 69 zł (Strefa D), 89 zł (Strefa C), 99 zł (Strefa B), 119 zł (Strefa A), 149 zł (Strefa VIP) są dostępne na stronie www.goodtaste.com.pl oraz w kasie, w hali Arena.


Fot: mat. org.

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

do 20-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
PGA - Poznań Game Arena. Targi gier i multimediów

19

paź

do 20-10-2019
Palmiarnia Park Wilsona
Wystawa storczyków

20

paź

Poznań * Łazarz
20. Poznań Maraton

25

paź

do 26-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva seniorzy" - targi dla osób 50+

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: