Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zamarzły zwrotnice - tramwaje nie mogły przejechać przez skrzyżowanie Głogowskiej i Hetmańskiej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zamarzły zwrotnice - tramwaje nie mogły przejechać przez skrzyżowanie Głogowskiej i Hetmańskiej
01-01-2016 23:06   Janusz Ludwiczak
Pechowo dla MPK zaczął się 2016 rok. Dwukrotnie - o godz. 14:30 i po 22 z powodu zamarzniętych zwrotnic tramwaje nie mogły przejechać ulicą Hetmańską przez skrzyżowanie z Głogowską.

Najpierw o godz. 14:30 "czternastka" przyjeżdżając z zajezdni na Franowie miała problem ze skręceniem z ulicy Hetmańskiej w Głogowską i rozpoczęciu pierwszego kursu. Awarię zwrotnicy udało się szybko usunąć. Przerwy w regularnym kursowaniu tramwajów nie było.

Z kolei wieczorem ok. godz. 22 zepsuła się zwrotnica po drugiej stronie skrzyżowania. "Jedynka" zjeżdżająca do zajezdni nie mogła skręcić z ulicy Hetmańskiej (od strony Kasprzaka) w Głogowską. W wyniku awarii w korku stanęły trzy tramwaje. Przerwa w ruchu tramwajów trwała ok. 20 minut.


Fot: Janusz Ludwiczak

ZOBACZ TAKŻE: Przyszła zima

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

sty

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa centralna

25

sty

18:00
Kościół Prawosławny - Cerkiew św. Mikołaja ul. Marcelińska 20
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa prawosławno-rzymskokatolicka

26

sty

13:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Koncert kolęd Chóru Męskiego Kompanii Druha Stuligrosza

01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

04

lut

do 07-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi budownictwa "Budma"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: