Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zamarzły zwrotnice - tramwaje nie mogły przejechać przez skrzyżowanie Głogowskiej i Hetmańskiej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zamarzły zwrotnice - tramwaje nie mogły przejechać przez skrzyżowanie Głogowskiej i Hetmańskiej
01-01-2016 23:06   Janusz Ludwiczak
Pechowo dla MPK zaczął się 2016 rok. Dwukrotnie - o godz. 14:30 i po 22 z powodu zamarzniętych zwrotnic tramwaje nie mogły przejechać ulicą Hetmańską przez skrzyżowanie z Głogowską.

Najpierw o godz. 14:30 "czternastka" przyjeżdżając z zajezdni na Franowie miała problem ze skręceniem z ulicy Hetmańskiej w Głogowską i rozpoczęciu pierwszego kursu. Awarię zwrotnicy udało się szybko usunąć. Przerwy w regularnym kursowaniu tramwajów nie było.

Z kolei wieczorem ok. godz. 22 zepsuła się zwrotnica po drugiej stronie skrzyżowania. "Jedynka" zjeżdżająca do zajezdni nie mogła skręcić z ulicy Hetmańskiej (od strony Kasprzaka) w Głogowską. W wyniku awarii w korku stanęły trzy tramwaje. Przerwa w ruchu tramwajów trwała ok. 20 minut.


Fot: Janusz Ludwiczak

ZOBACZ TAKŻE: Przyszła zima

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

sie

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: