Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ulica Głogowska zamieniła się w śmietnik - zamiast kwiatów w wazonach puszki, butelki i papierosy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ulica Głogowska zamieniła się w śmietnik - zamiast kwiatów w wazonach puszki, butelki i papierosy
23-12-2015 08:55   Janusz Ludwiczak
Szkoda, że nie ma śniegu, gdyż zasłonił by on ten "śmietnik". W wielkich wazonach przy ul. Głogowskiej na przeciwko zajezdni MPK zamiast kwiatów rosną puszki po piwie, butelki po piersiówce. Jeden z wazonów służy jako ogromna popielniczka – alarmuje nasz Czytelnik.

Miało być tak pięknie, szumnie zapowiadana rewitalizacja ulicy Głogowskiej. Tymczasem zamiast oaz zieleni, pięknych krzewów i kwiatów mamy śmietnik. Puszki po piwie, butelki piersiówki, porozrzucane woreczki foliowe. Jaka atrakcja na święta. Widać ten "porządny Poznań". Pozdrawiam zarząd zieleni i straż miejską – pisze do nas Karol Kroll na Kontaktową Platformę Czytelników (24@lazarz.pl).


R E K L A M A

Fot: Karol Kroll
Zdjęcia przesłane przez naszego Internautę na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Dziękujemy

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (9)

25-12-2015 17:17:04
emerytka
Przecież to nie problem tylko na Łazarzu!!!!! W każdej dzielnicy znajdują się takie "kwiatki" .Świadczy to tylko o kulturze ludzi!!!! Rodzice mają w nosie zwrócenie uwagi swojemu dziecku gdzie ma wyrzucić opakowanie po lizaczku czy czipsach bo wychowują dzieci bezstresowo a tak mogło by się na zwróconą uwagę zdenerwować!!!!!!Stare przysłowie mówi " czego się Jaś nie nauczy tego Jan nie będzie umiał" Postawienie strażnika przy każdym nawet śmietniku niczego nie zmieni.!!!!!Zacznijmy od wychowania w domu .
25-12-2015 13:30:54
Negatyw
Jeszcze więcej studenckiego bydła w naszym mieście i będzie lepiej (!!!).
23-12-2015 19:24:09
swojak
Podobny chlew robią hipsterzy i wszelka bananowa młodzież na Głogowskiej przed klubem w dawnym Horteksie. Dziękuję za taką rewitalizajcę ulicy.
23-12-2015 18:07:33
Hania
Poprostu nie ma slow. Ludzie bez wychowania, z jakiego domu to wyszlo to i tak robi bo inaczej nie umie, nie chce i jemu/jej to WISI. To wlasnie Polak "wspanialy"i jak tu sie dziwic, ze Niemcy za nami nie przepadaja a Amerykanie nie chca dac bezwizowego wjazdu, ja tez bym nie dala.
23-12-2015 15:22:13
De.
Pan Karol niech się zatrudni na reportera jak taki dociekliwy.
23-12-2015 14:43:32
TU p. Karol
Tu Pan Karol..... Pozdrawiam, bo być może pojawią się na Łazarskich, Grunwaldzkich ulicach, wysiądą z samochodów i ruszą swe 4 litery, gdyż z autka nic nie widać . Jest to złudzenie, bo urzędasy nie czytają pism, nie słuchają mieszkańców, ale…..Może jakiś z tych przez nas opłacanych urzędasów się pojawi… Dlatego „POZDRAWIAM” liczę, że to wyjaśnienie P. JANA ZADOWALA
23-12-2015 11:47:10
Jan
Nie rozumiem dlaczego p. Karol "pozdrawia zarząd zieleni i straż miejską". Niestety to z reguły zwykli mieszkańcy danej okolicy mają problem z rozróżnieniem elementów zieleni od śmietników i to ich należy "pozdrowić". Jeśli znaczna część mieszkańców cały czas będzie traktować infrastrukturę miejską jako niczyją, wtedy nawet potrojenie liczby strażników miejskich albo codzienne sprzątanie nic nie zmieni.
23-12-2015 10:27:03
Mieszkaniec Łazarza
Tak wygląda dzielnica jak egzemplarz kręcący się po niej. Cieszymy się z nowych skwerków i ławek, które okupywane są przez ciemne towarzystwo. Dziękuję bardzo za korzystanie z takich miejsc, żeby sobie narobić problemów na długo......
23-12-2015 09:16:17
albańczyk
CLASSIC. Podobnie wygląda w klombach na rynku łazarskim. Sądzę, że nawet gdyby na każdym rogu był śmietnik to tak by wyglądało. A to Polska właśnie! Co Morloczku? Monitoring założymy?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

15

lip

18:30
Park Kasprowicza (przy wejściu na pływalnię)
15. sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: