Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Półmaraton w połowie kwietnia przebiegnie przez Łazarz - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Półmaraton w połowie kwietnia przebiegnie przez Łazarz
16-12-2015 07:49   Janusz Ludwiczak
Od czterech lat w połowie października poznański Maraton odbywa się na Łazarzu. Trasa biegu prowadzi m.in. przez Grunwaldzką, Arciszewskiego i Hetmańską, a meta zawodów znajduje się na Targach. Teraz na Łazarzu odbywać będzie się również półmaraton, który odbędzie się w połowie kwietnia.

Trasa 9. Poznań Półmaraton będzie zbliżowan do trasy maratonu, z tą różnicą, że zawodniczy przebiegną w kierunku przeciwnym. Linia startowa tak jak podczas ostatnich czterech maratonów znajdować będzie się na ulicy Grunwaldzkiej, przy zbiegu z Bukowską, w pobliżu pomnika Tadeusza Kościuszki. Następnie półmaratończy przebiegną przez Bukowską, Roosevelta, Most Dworcowy i Matyi, a dalej ulicami centrum i Wildy. Dalej trasa 9. Poznań Półmaraton, liczącego w sumie 21 km i 97,5 m prowadzić będzie przez Hetmańską, Arciszewskiego, Ściegiennego i Grunwaldzką na Międzynarodowe Targi Poznańskie, gdzie zlokalizowana zostanie meta.

Targi doskonale sprawdziły się czterokrotnie podczas dużego Maratonu. Postanowiliśmy zmienić trasę biegu i przenieść imprezę na Międzynarodowe Targi Poznańskie, dzięki czemu limit na liście startowej został zwiększony do 13 tysięcy. Na Targach mamy lepsze zaplecze logistyczne, cały obiekt jest zadaszony, możemy stworzyć tam wiele szatni i pryszniców – powiedziała Monika Prendke, rzecznik Poznań Półmaraton.

9. Poznań Półmaraton odbędzie się 17 kwietnia 2016 r.


R E K L A M A

Komentarze (2)

16-12-2015 22:29:22
Albanczyk
Nie śpię przyjacielu. Jako intelektualista, wg obecnych trendów powinieneś stronic od telewizora i niezdrowego jedzenia.
16-12-2015 12:53:47
morlock
Można powierzyć dostarczenie telewizora i pizzy pod wskazany adres? Ktoś korzystał? albańczyk nie śpij!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: