Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Mój fyrtel" w Pix.House - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Mój fyrtel" w Pix.House
14-12-2015 01:18   Janusz Ludwiczak
W galerii fotografii Pix.House przy ul. Głogowskiej 35a można oglądać wystawę zdjęć "Mój fyrtel", która pokazuje codzienne życie i historie zarówno Poznania jak i Wielkopolski.

Przez cztery miesiące warsztatów dokumentowaliśmy Poznań i Wielkopolskę. Stworzyliśmy wspólnie dokumentalny obraz naszego miasta i regionu – naszej przestrzeni. Obraz, który po latach będzie świadectwem transformacji, która może na co dzień niezauważana, jest jednak istotnym sednem, „znakiem” naszych wszystkich działań. Interesowały nas "małe historie" podwórek, placów, zawodów których już nie ma, czy naszych sąsiadów. Wystawa to zwieńczenie naszej ciężkiej pracy i przygody z fotografią dokumentalną – wyjaśnia Adrian Wykrota z galerii Pix.House.

Wystawę fotografii "Mój fyrtel" można oglądać w Pix.House przy ul. Głogowskiej 35a do 11 stycznia 2016 r. od wtorku do niedzieli w godz. od 17:00 do 19:00. Wstęp wolny.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: