Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Pedagodzy zagrali uczniom - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Pedagodzy zagrali uczniom
11-12-2015 01:19   Janusz Ludwiczak
Utwory Fryderyka Chopina, Wolfganga Amadeusza Mozarta, Franza Schuberta i Jana Sebastiana Bacha zabrzmiały w auli Zespołu Szkół Muzycznych z okazji specjalnego koncertu w wykonaniu pedagogów i gości.

Na początku wyjątkowego koncertu prof. Andrzej Tatarski na fortepianie wykonał utwory Alberto Ginastera. Z kolei dla nauczycieli Zespołu Szkół Muzycznych zagrał uczeń Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia oraz Wojciech Mizera, laureat konkursów gitarowych.

W trakcie koncertu pedagogów i gości zabrzmiały również utwory Fryderyka Chopina (Nokturn Des-dur op. 27 nr 2), Franza Schuberta (Sonata B-dur) czy Jana Sebastiana Bacha (Sarabandy z trzech Suit klawesynowych).

Na zakończenie trio w składzie: Waldemar Abucewicz na skrzypcach, Justyna Strzyżewska na wiolonczeli oraz Aleksander Mazurek na fortepianie wykonali utwór Wolfganga Amadeusza Mozarta "Klaviertrio B-dur KV 502".


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
10

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Całą noc padał śnieg” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki"z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis".
- w programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do świąt Bo

11

gru

17:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl pt."Ściana" w wykonaniu grupy teatralnej Klubu Krąg na zakończenie projektu

12

gru

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
"Krzysztof Markowski Prywatny zapis objawień natury rzeczy" - wernisaż wystawy

13

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W zasadzie tak" - spotkanie z satyrykiem Jackiem Fedorowiczem, który opowie m.in. o wielu komicznych sytuacjach z życia w PRL-u

14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: