Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Klubokawiarnia 239 jednym z pięciu finalistów plebiscytu "Wzorcowy szyld" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Klubokawiarnia 239 jednym z pięciu finalistów plebiscytu "Wzorcowy szyld"
02-12-2015 01:05   Janusz Ludwiczak
Stowarzyszenie Ulepsz Poznań, wspólnie z Uniwersytetem Artystycznym oraz Stowarzyszeniem Inwestycje dla Poznania już po raz czwarty zorganizowało konkurs "Wzorcowy Szyld". W głosowaniu finałowym znalazła się klubokawiarnia 239 z ul. Sczanieckiej, która walczy o zwycięski tytuł znalazły się cztery inne sklepy i kawiarnie, głównie z centrum miasta.

Zamiast krytykować i piętnować złe przykłady chcielibyśmy wyróżnić te dobre, które stanowić powinny wzór do naśladowania. Celem konkursu jest wybranie najładniejszego i najlepiej wpisującego się w naszą przestrzeń miejską szyldu. Z morza tandety i pstrokacizny chcemy wyłowić perełki i uświadomić poznaniakom, że estetyczny i nieagresywny szyld może być ciekawym uzupełnieniem budynku. Chcemy pokazać, że szyld może przyciągać i upiększać przestrzeń, która nas otacza – tłumaczy Paweł Głogowski ze Stowarzyszenia Ulepsz Poznań.

Na przestrzeni ostatnich kilku lat temat estetyki przestrzeni miejskiej stał się ważną kwestią w dyskusjach o mieście. Kilka tygodni temu weszła w życie tzw. ustawa krajobrazowa, która ma na celu pomóc walkę z nielegalną reklamą. Istotnym składnikiem naszej przestrzeni są jednak również szyldy drobnych przedsiębiorców działających w Poznaniu. Jako Stowarzyszenie Ulepsz Poznań od 4 lat, wspólnie z Uniwersytetem Artystycznym w Poznaniu oraz Stowarzyszeniem Inwestycje dla Poznania, organizujemy konkurs pod tytułem "Wzorcowy Szyld" – dodaje Paweł Głogowski

Do finału zakwalifikowało się pięć punktów handlowo-usługowych. Wśród nich jest klubokawiarnia 239 z ul. Sczanieckiej, a także: restauracja "Pod Nosem" (ul. Żydowska 35), sklepy z ul. Krysiewicza 5, "Merino" (Plac Wolności 8) oraz butiki Miler Spirits & Style (ul. Podgórna 4). Głosować można do 7 grudnia godz. 20 na stronie internetowej Stowarzyszenia Ulepsz Poznań.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

sty

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa centralna

25

sty

18:00
Kościół Prawosławny - Cerkiew św. Mikołaja ul. Marcelińska 20
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa prawosławno-rzymskokatolicka

01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

04

lut

do 07-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi budownictwa "Budma"

27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: