Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Szpital Łazarski na ukończeniu - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Szpital Łazarski na ukończeniu
30-11-2015 01:14   Janusz Ludwiczak
Przy ul. Bogusławskiego powstaje Szpital Łazarski. W placówce będzie mieścić się izba przyjęć, nowoczesny blok operacyjny oraz inne wyspecjalizowane powierzchnie zabiegowe, a także stacja dializ i gabinety lekarskie.

Szpital Łazarski powstaje na tyłach Szpitala Ginekologiczno-Położniczego Św. Rodziny.

Szpital Łazarski to nowy 4 kondygnacyjny obiekt medyczny o pow. ok. 3000 m2 , który zlokalizowany będzie przy ul. Bogusławskiego 4 i 4 a. Część budynku będzie zintegrowana funkcjonalnie ze Szpitalem św. Rodziny. W nowym obiekcie znajdą miejsce m.in. izbę przyjęć, nowoczesny blok operacyjny oraz inne wyspecjalizowane powierzchnie zabiegowe. W pozostałej części nowo wybudowanego budynku znajdować się będzie stacja dializ oraz inne gabinety lekarskie – wyjaśnia Anna Jastrzębska ze spółki Prospect Poland.

Szpital Łazarski będzie spełniać wszystkie aktualnie obowiązujące wymagania i standardy wynikające z przepisów prawa oraz dobrych praktyk medycznych. Inwestorem jest Prospect Poland Sp. z o. o., natomiast koncepcję architektoniczną przygotowało biuro Archimed z Warszwy. Budowa obiektu dobiega końca, otwarcie Szpitala Łazarskiego planowane jest na początku przyszłego roku.


R E K L A M A

Komentarze (5)

01-12-2015 20:43:58
Negatyw
Dla prywaciorzy i złodziejstwa. Jeśli NFZ będzie w śladowych ilościach, to niech się walą...
30-11-2015 11:53:20
Sąsiad
A parkingi dla nich gdzie przygotowano? Pod M1 i w King Krosie i dojazd MPK czy na pobliskich trawnikach, pasach dla pieszych czy zakazach?
30-11-2015 10:56:03
jkn
To szpital dla bogatych same prywatne gabinety lekarskie. 2% na NFZ.
30-11-2015 10:28:11
z Łazarza
I kolejne samochody na naszych chodnikach bo o parkingu pewnie zapomniano.
30-11-2015 07:58:59
były
a czy aby to nie kolejny prezent dla kurii? Swego czasu klasztor tam funkcjonował? Czy ktoś zadbał o rzetelne wpisy w księgach?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: