Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zamknięto część centrum handlowego Poznań City Center - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zamknięto część centrum handlowego Poznań City Center
22-11-2015 23:24   Janusz Ludwiczak
W nocy doszło do pęknięcia rury na piętrze centrum handlowego Poznań City Center. Zalane zostały sklepy na poziomie 0. Z tego powodu w niedzielę niedostępny był parter galerii. Zamknięty był m.in. supermarket sieci Piotr i Paweł.

Jak powiedział Norbert Fijałkowski, dyrektor Poznań City Center w nocy ok. godz. 4 doszło do pęknięcia rury doprowadzającej wodę do umywalek w sklepie na pierwszym piętrze. Woda zalała sklep i część pasażu na parterze galerii. Trzeba było rozebrać fragment sufitu.

Przez całą niedzielę zamknięta była część parteru centrum handlowego. Zamknięty był supermarket Piotr i Paweł, a także niektóre kawiarnie, biura podróży i pralnia chemiczna.

Jak zapewnia dyrekcja obiektu w poniedziałek wszystko ma wrócić do normy.

To nie pierwsze tego typu awaria w Poznań City Center. Równo pół roku po otwarciu obiektu, 25 kwietnia 2014 r. ok. godz. 2 w nocy runął podwieszany sufit na drugim piętrze galerii handlowej. Na podłogę spadło nawet tysiąc metrów kwadratowych podsufitki. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Przez dwa tygodnie galeria handlowa, zwana przez wielu z racji kształtu "chlebakiem" lub też bardziej dosadnie "Shitty Center", była zamknięta. Pasażerowie pociągów i autobusów by dostać się np. z przystanku tramwajowego "Poznań Główny" na dworzec kolejowy musieli pokonywać dodatkowo dystans pół kilometra. Ponadto brakowało miejsc, gdzie można było coś przekąsić, gdyż punkty gastronomiczne były nieczynne.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

mar

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Łazarskie Przedszkolaki - Łazarskim Seniorom”: "Wiosna , wiosenka" przedstawienie w wykonaniu dzieci z Przedszkola nr 89

22

mar

do 23-03-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Sakralia" - Targi Wyposażenia Kościołów, Przedmiotów Liturgicznych i Dewocjonaliów

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„ZIMY ŻAL”- widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki" z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis". Artyści wspólnie z publicznością wykonają utwory nawiązujące do przełomu zimy i wiosny. Go

24

mar

Łazarz
Wybory osiedlowe - wybory do Rady Osiedla Św. Łazarz
►WIĘCEJ: www.wybory2019.lazarz.pl
głosowanie w godz. 8:00-20:00

26

mar

10:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
I Przedszkolny Przegląd Teatralny- z udziałem dzieci ze wszystkich łazarskich przedszkoli.

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: