Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Replikę Całunu Turyńskiego można zobaczyć na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Replikę Całunu Turyńskiego można zobaczyć na Targach
19-11-2015 01:12   Janusz Ludwiczak
Już po raz szósty na MTP odbywają się Targi Wyposażenia Kościołów, Przedmiotów Liturgicznych i Dewocjonaliów "Sakralia", na których można zobaczyć m.in. wierną replikę Całunu Turyńskiego, wykonaną metodą komputerowo-fotograficzną w skali 1:1 przez profesora Aldo Guareschiego w Turynie.

Na targach "Sakralia" prezentowane są m.in. szaty, naczynia i sprzęty liturgiczne, wina mszalne, hostie, konfesjonały i ławki, organy, sprzęt nagłaśniający i multimedialny... czyli jednym słowem wszystko czego potrzebują księża i wspólnoty parafialne. Wierni mogą natomiast skusić się na pielgrzymkę do sanktuariów w Polsce i za granicą. W pawilonie 7 można zobaczyć replikę Całunu Turyńskiego.

Równocześnie z "Sakraliami" odbywają się Targi Branży Kamieniarskiej "Stone" oraz Tagi Branży Szklarskiej "Glass". Wszystkie ekspozycje można odwiedzać do piątku włącznie w godz. od 10 do 17 (w piątek do 15). Bilety jednorazowe kosztują 16 złotych, a dla osób związanych z daną branżą po rejestracji wstęp jest bezpłatny.


Komentarze (2)

19-11-2015 23:32:39
ludwik
nie ma znaczenia czy całun jest prawdziwy czy nie , dla każdego człowieka liczy się tylko czynienie dobra i kochanie bliźniego jak siebie samego a reszta jest tylko dodatkiem
19-11-2015 20:32:16
Negatyw
Dla pewnej partii - obecność OBOWIĄZKOWA? :-)
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
22

sie

Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Zwiedzanie Muzeum Komunikacji
w godz. 15:00-18:00, wstęp wolny
► więcej szczegołów

23

sie

19:00
Kino w bramie ul. Matejki 46
"LEGO® Batman" - projekcja filmu w bramie kamienicy przy ul. Matejki 46

21:00
Międzynarodowe Targi Poznańskie
„La La Land” - plenerowe kino letnie na Targach
wstęp wolny

24

sie

do 25-08-2018
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
godz. 8:00-13:00

25

sie

do 26-05-2018
Park Wilsona
VI Dni Twierdzy Poznań
- zwiedzanie schronu przeciwlotniczego pod Parkiem Wilsona oraz schronu w gmachu Radia Poznań (Merkury)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: