Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Sobota z planszówkami ponownie w "Kręgu" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Sobota z planszówkami ponownie w "Kręgu"
20-11-2015 11:25   redakcja, Zenon Kubiak
W najbliższą sobotę w Klubie "Krąg" królować będą gry planszowe. Każdy chętny będzie mógł całkowicie za darmo zagrać w dowolną z nich, a do wyboru będzie aż 70 tytułów, w tym te najnowsze. Najbardziej zapaleni gracze będą mieli szansę wygrać nagrody, którymi oczywiście będą gry.

Po dużym zainteresowaniu pierwszą „Sobotą z planszówkami”, która odbyła się w kwietniu, przyszedł czas na drugą edycję. 21 listopada w godz. od 10 do 15 w Klubie "Krąg" przy ul. Dmowskiego 37 zarówno na wytrawnych graczy jak i na osoby, których dotychczasowa znajomość gier planszowych kończy się na „Chińczyku”, będą mogły spróbować swoich sił aż w 70 grach, które przyniosą i udostępnią na miejscu bezpłatnie wszystkim chętnym członkowie fundacji Zagrajmy. W co będzie można zagrać?

Warto wspomnieć o nowościach na rynku takich jak „Żółwie z Galapagos”, „Wojownicy Podziemi”, „Przebiegłe Wielbłądy” czy „Mexica”, ale będą też znane i bardzo lubiane szlagiery jak „Dixit”, „Osadnicy z Catanu”, „Splendor”, „Wsiąść do Pociągu” – mówi Agnieszka Neumann z fundacji Zagrajmy.

Komu te tytuły nic nie mówią, nie musi się martwić. Wolontariusze fundacji chętnie wytłumaczą wszystkie zasady i pomogą dobrać grę do upodobań poszczególnych graczy. Wiek, płeć, wykształcenie czy doświadczenie w planszówkach nie mają najmniejszego znaczenia – dla każdego na pewno uda się znaleźć odpowiednią grę.

Warto przyjść i spróbować swoich sił w kilku grach, bo to da szansę wygrania jakiejś nagrody. Każdy, kto zagra w od czterech do sześciu gier z listy „Gier Rodzinnych” lub „Gier do Pogłówkowania” otrzyma kartę konkursową, na którą po każdej grze w kolejny tytuł otrzyma pieczątkę. Z grona osób, które wypełnią kupony, zostaną wyłonieni zwycięzcy.

„Sobota z planszówkami” odbędzie się w sobotę, 21 listopada w godz. od 10 do 15 w Klubie Osiedlowym "Krąg" przy ul. Dmowskiego 37. Wstęp wolny.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
28

lip

do 31-07-2021
17:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
IV Hawajskie spotkania na Łazarzu

07

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

14

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

15

sie

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Koncert z cyklu "Poznańskie Muzykalia" - z utworami Elvisa Presleya

21

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: