Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Roisin Murphy, była wokalistka Moloko wystąpiła w MP2 na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Roisin Murphy, była wokalistka Moloko wystąpiła w MP2 na Targach
18-11-2015 00:38   redakcja, Agata Olejniczak
Roisin Murphy - była wokalistka Moloko i ikona muzyki elektronicznej, powróciła. Po kilkuletnim milczeniu, dwa lata temu, nagrała po włosku płytę „Mi Senti”którą przypomniała o sobie fanom. Kolejną płytą, „Hairless Toys", wydaną w zeszłym roku, pokazała, światu nowe, interesujące oblicze.

Wczoraj mieliśmy przyjemność gościć ją w Poznaniu. Irlandzka wokalistka wystąpiła w Hali MP2 na MTP. Zaprezentowała swój nowy styl z pogranicza muzyki elektronicznej, europejskiego house-u. W jej utworach mogliśmy usłyszeć nawet brzmienia jazzowe i gospel. Mimo drobnych problemów z akustyką i nagłośnieniem sali, Roisin wybroniła się dzięki skali i sile głosu. Jak zwykle podczas swoich koncertów, przebierała się kilkanaście razy, wkładała maski, kapelusze i najdziwniejsze kostiumy, chyba nie do końca pasujące do utworu.

Również oświetlenie nie współgrało w całością. Wokalistka przypomniała kilka starych hitów, pokazała nowe brzmienia i klimaty.

Droga Roisin, miło Cię słuchać, Twoja muzyka nadal porywa, szkoda że po koncercie pozostało wrażenie pewnego niedopasowania i niezrozumiałego chaosu.


Fot: Tomasz Nowak

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
28

lip

do 31-07-2021
17:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
IV Hawajskie spotkania na Łazarzu

07

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

14

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

15

sie

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Koncert z cyklu "Poznańskie Muzykalia" - z utworami Elvisa Presleya

21

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: