Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Leśne Ludki" będą miały boisko ze sztuczną trawą do hokeja - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Leśne Ludki" będą miały boisko ze sztuczną trawą do hokeja
16-11-2015 08:17   Janusz Ludwiczak
Na terenie Przedszkola nr 39 przy ul. Limanowskiego rozpoczęła się budowa boiska ze sztuczną trawa do gry w hokeja.

Chcielibyśmy, aby mini boisko służyło do rozgrywania turniejów hokeja na trawie, ale również piłki nożnej i innych pochodnych gier zespołowych. Posiadanie takiego obiektu ułatwi nam prowadzenie treningów doskonalących technikę i taktykę uprawianych przez dzieci sportów. Uczestniczymy w projekcie "Hokejowy zawrót głowy na Łazarzu już gotowy". Mamy 2 razy w tygodniu treningi, spotykamy się też na turniejach z rówieśnikami z okolicznych łazarskich placówek, niestety poza terenem przedszkola. Posiadanie boiska umożliwi treningi międzyprzedszkolne również w naszym ogrodzie – wyjaśnia Justyna Maciejewska-Dębska, dyrektor Przedszkola nr 39 "Leśne Ludki" przy ul. Limanowskiego.

Budowa boiska ma zakończyć się do końca listopada. Na ten cel Przedszkole nr 39 "Leśne Ludki" otrzymało 15 tysięcy złotych wsparcia ze środków Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Poznania. Z kolei sztuczną trawę placówka otrzyma od Klubu Sportowego Warta, które przyłączyło się do realizacji projektu.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020
ODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: