Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Leśne Ludki" będą miały boisko ze sztuczną trawą do hokeja - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Leśne Ludki" będą miały boisko ze sztuczną trawą do hokeja
16-11-2015 08:17   Janusz Ludwiczak
Na terenie Przedszkola nr 39 przy ul. Limanowskiego rozpoczęła się budowa boiska ze sztuczną trawa do gry w hokeja.

Chcielibyśmy, aby mini boisko służyło do rozgrywania turniejów hokeja na trawie, ale również piłki nożnej i innych pochodnych gier zespołowych. Posiadanie takiego obiektu ułatwi nam prowadzenie treningów doskonalących technikę i taktykę uprawianych przez dzieci sportów. Uczestniczymy w projekcie "Hokejowy zawrót głowy na Łazarzu już gotowy". Mamy 2 razy w tygodniu treningi, spotykamy się też na turniejach z rówieśnikami z okolicznych łazarskich placówek, niestety poza terenem przedszkola. Posiadanie boiska umożliwi treningi międzyprzedszkolne również w naszym ogrodzie – wyjaśnia Justyna Maciejewska-Dębska, dyrektor Przedszkola nr 39 "Leśne Ludki" przy ul. Limanowskiego.

Budowa boiska ma zakończyć się do końca listopada. Na ten cel Przedszkole nr 39 "Leśne Ludki" otrzymało 15 tysięcy złotych wsparcia ze środków Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Poznania. Z kolei sztuczną trawę placówka otrzyma od Klubu Sportowego Warta, które przyłączyło się do realizacji projektu.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

gru

do 06-12-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
ODWOŁANE

02

lut

do 05-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Budma

11

lut

do 14-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: