Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Frazy" zabrzmiały w Sali Ziemi - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Frazy" zabrzmiały w Sali Ziemi
09-11-2015 00:34   Janusz Ludwiczak
W sobotni wieczór w Sali Ziemi odbył się koncert "Krajobraz po uczcie", w trakcie którego utwory Jacka Kaczmarskiego zaśpiewał Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego wraz z solistami m.in. Edytą Geppert, Jackiem Bończykiem, Krzysztofem Kiljańskim i Januszem Radkiem.

"Frazy. Festiwal słowa w piosence" to wydarzenie, które ma integrować artystów i wielbicieli szeroko pojętej "piosenki tekstowej". Festiwal odbył się po raz pierwszy. Przez cztery dni w różnych częściach miasta odbywały się warsztaty, wykłady i koncerty, podczas których wystąpili m.in. Kazik & Kwartet ProForma, Andrzej Chadanowicz oraz Filip Łobodziński czy Pablopavo & Ludziki.

Zwieńczeniem festiwalu będzie finałowy koncert "Krajobraz po uczcie", który odbył się w sobotni wieczór w Sali Ziemi na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Utwory Jacka Kaczmarskiego zaśpiewał Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego wraz z solistami m.in. Edytą Geppert, Jackiem Bończykiem, Krzysztofem Kiljańskim i Januszem Radkiem.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

sie

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: