Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

POZnan* hau hau... czyli prawie trzy tysiące psów na Targach {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
POZnan* hau hau... czyli prawie trzy tysiące psów na Targach {GALERIA ZDJĘĆ}
08-11-2015 01:07   Janusz Ludwiczak
W pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywa się w weekend Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych, na której o tytuł najlepszego walczy prawie 3 tysiące psów ponad 200 ras z blisko 30 państw.

Tylko w sobotę na Targach pojawiło się 2718 psów ponad dwustu ras, wśród były m.in. Golden Retriever, Buldog francuski, Labrador Retriever, Yorkshire Terrier, Nowofundland, Sznaucer miniaturowy, Owczarek podhalański czy Siberian Husky.

Na wystawie psy rywalizują m.in. o tytuł Najpiękniejszego Szczenięcia, Juniora, Weterana, Najlepszej Pary Psów i Najpiękniejszego Psa Wystawy. Podczas niedzielnej wystawy psy mogą powalczyć o tytuł Zwycięzcy Polski a także o nominację na Crufts 2016 w Birmingham. Sędziowie będą oceniać psy na specjalnych ringach, których będzie blisko czterdzieści.

W pawilonie 5 można kupić akcesoria dla psów takie jak smycze, obroże, karmy czy kosmetyki.

Wystawa psów rasowych potrwa jeszcze w niedzielę (w pawilonach 3, 5, 5a, 6 i 6a). Bilety wstępu kosztują 15 złotych (po godz. 13 - 10 zł). Dla dzieci do lat 8 wstęp jest bezpłatny.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

sie

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: