Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

POZnan* hau hau... czyli prawie trzy tysiące psów na Targach {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
POZnan* hau hau... czyli prawie trzy tysiące psów na Targach {GALERIA ZDJĘĆ}
08-11-2015 01:07   Janusz Ludwiczak
W pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywa się w weekend Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych, na której o tytuł najlepszego walczy prawie 3 tysiące psów ponad 200 ras z blisko 30 państw.

Tylko w sobotę na Targach pojawiło się 2718 psów ponad dwustu ras, wśród były m.in. Golden Retriever, Buldog francuski, Labrador Retriever, Yorkshire Terrier, Nowofundland, Sznaucer miniaturowy, Owczarek podhalański czy Siberian Husky.

Na wystawie psy rywalizują m.in. o tytuł Najpiękniejszego Szczenięcia, Juniora, Weterana, Najlepszej Pary Psów i Najpiękniejszego Psa Wystawy. Podczas niedzielnej wystawy psy mogą powalczyć o tytuł Zwycięzcy Polski a także o nominację na Crufts 2016 w Birmingham. Sędziowie będą oceniać psy na specjalnych ringach, których będzie blisko czterdzieści.

W pawilonie 5 można kupić akcesoria dla psów takie jak smycze, obroże, karmy czy kosmetyki.

Wystawa psów rasowych potrwa jeszcze w niedzielę (w pawilonach 3, 5, 5a, 6 i 6a). Bilety wstępu kosztują 15 złotych (po godz. 13 - 10 zł). Dla dzieci do lat 8 wstęp jest bezpłatny.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

do 14-08-2022
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Slavic fondness - wystawa | Luntrus
w godz. 14:00-20:00

13

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

27

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: