Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Nie będą działać światła przy Moście Dworcowym. Utrudnienia na Morawskiego - budowa "cieplika" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Nie będą działać światła przy Moście Dworcowym. Utrudnienia na Morawskiego - budowa "cieplika"
02-11-2015 07:43   Janusz Ludwiczak
W poniedziałek i wtorek nie będzie działać sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Roosevelta z Mostem Dworcowym. Ponadto od 2 listopada na okres miesiąca zmieni się organizacja ruchu na ul. Morawskiego w związku z budową przyłącza cieplnego.

Od poniedziałku godz. 9 do wtorku godz. 20:30 w związku z wprowadzeniem zmian w działaniu systemu ITS na skrzyżowaniu ulic Roosevelta – Most Dworcowy – Głogowska będzie wyłączona sygnalizacja świetlna.

Ponadto od 2 listopada do 4 grudnia nastąpią zmiany w organizacji ruchu na ul. Morawskiego na Łazarzu.

W związku z budową przyłącza cieplnego do budynku kotłowni zawężane będą kolejne krótkie odcinki jezdni ul. Morawskiego po obu stronach skrzyżowania z ul. Bogusławskiego oraz wprowadzany będzie zakaz parkowania na zwężonym na danym etapie prac odcinku ul. Morawskiego. Wykopy w jezdni zostaną wygrodzone, umożliwione zostanie korzystanie z istniejących przejść dla pieszych po kładkach oraz dojazd do posesji – informuje Miejski Inżynier Ruchu i ZDM.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

sty

18:30
Łazarz
21. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: