Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Prace kanalizacyjne na skrzyżowaniu Matejki i Berwińskiego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Prace kanalizacyjne na skrzyżowaniu Matejki i Berwińskiego
18-10-2015 22:56   Janusz Ludwiczak
Na skrzyżowaniu ulic Matejki i Berwińskiego od niedzielnego wieczora prowadzone są prace związane z usuwaniem awarii sieci kanalizacyjnej. Objazdami kursują autobusy linii nr 45 i 64.

Na ulicy Matejki, pomiędzy Wyspiańskiego a Siemiradzkiego oraz na skrzyżowaniu z Berwińskiego ekipy firmy Terlan - grupa Aqaunet prowadzą bezwykopową renowację sieci wodociągowo-kanalizacyjnej i deszczowej.

O utrudnieniach poinformowały jedynie Zarząd Transportu Miejskiego i MPK. Od godz. 18 do poniedziałku godzin rannych zmienione zostały trasy autobusów linii nr 45 i 64.

"Czterdziestkapiątka" w kierunku Grunwaldu kursuje objazdem przez Głogowską, Limanowskiego i Jarochowskiego. Natomiast autobusy linii 64 kierowane są objazdem przez Wyspiańskiego, Głogowską i Berwińskiego.

Na trasie objazdu autobusy linii nr 45 zatrzymują się na przystanku tramwajowym "Park Wilsona" na ul. Głogowskiej w kierunku Górczyna.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: