Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Prace kanalizacyjne na skrzyżowaniu Matejki i Berwińskiego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Prace kanalizacyjne na skrzyżowaniu Matejki i Berwińskiego
18-10-2015 22:56   Janusz Ludwiczak
Na skrzyżowaniu ulic Matejki i Berwińskiego od niedzielnego wieczora prowadzone są prace związane z usuwaniem awarii sieci kanalizacyjnej. Objazdami kursują autobusy linii nr 45 i 64.

Na ulicy Matejki, pomiędzy Wyspiańskiego a Siemiradzkiego oraz na skrzyżowaniu z Berwińskiego ekipy firmy Terlan - grupa Aqaunet prowadzą bezwykopową renowację sieci wodociągowo-kanalizacyjnej i deszczowej.

O utrudnieniach poinformowały jedynie Zarząd Transportu Miejskiego i MPK. Od godz. 18 do poniedziałku godzin rannych zmienione zostały trasy autobusów linii nr 45 i 64.

"Czterdziestkapiątka" w kierunku Grunwaldu kursuje objazdem przez Głogowską, Limanowskiego i Jarochowskiego. Natomiast autobusy linii 64 kierowane są objazdem przez Wyspiańskiego, Głogowską i Berwińskiego.

Na trasie objazdu autobusy linii nr 45 zatrzymują się na przystanku tramwajowym "Park Wilsona" na ul. Głogowskiej w kierunku Górczyna.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
07

gru

10:00
Łazarz
"Śladami Kroniki" - wycieczka z przewodnikiem:
School of Form - Cmentarz żydowski - Budynek Magnolii - Park Wilsona - skrzyżowanie ul. Głogowskiej z ul. Berwińskiego - Rynek Łazarski - Katolicka

10

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Całą noc padał śnieg” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki"z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis".
- w programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do świąt Bo

11

gru

17:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl pt."Ściana" w wykonaniu grupy teatralnej Klubu Krąg na zakończenie projektu

13

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W zasadzie tak" - spotkanie z satyrykiem Jackiem Fedorowiczem, który opowie m.in. o wielu komicznych sytuacjach z życia w PRL-u

14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: