Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Prace kanalizacyjne na skrzyżowaniu Matejki i Berwińskiego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Prace kanalizacyjne na skrzyżowaniu Matejki i Berwińskiego
18-10-2015 22:56   Janusz Ludwiczak
Na skrzyżowaniu ulic Matejki i Berwińskiego od niedzielnego wieczora prowadzone są prace związane z usuwaniem awarii sieci kanalizacyjnej. Objazdami kursują autobusy linii nr 45 i 64.

Na ulicy Matejki, pomiędzy Wyspiańskiego a Siemiradzkiego oraz na skrzyżowaniu z Berwińskiego ekipy firmy Terlan - grupa Aqaunet prowadzą bezwykopową renowację sieci wodociągowo-kanalizacyjnej i deszczowej.

O utrudnieniach poinformowały jedynie Zarząd Transportu Miejskiego i MPK. Od godz. 18 do poniedziałku godzin rannych zmienione zostały trasy autobusów linii nr 45 i 64.

"Czterdziestkapiątka" w kierunku Grunwaldu kursuje objazdem przez Głogowską, Limanowskiego i Jarochowskiego. Natomiast autobusy linii 64 kierowane są objazdem przez Wyspiańskiego, Głogowską i Berwińskiego.

Na trasie objazdu autobusy linii nr 45 zatrzymują się na przystanku tramwajowym "Park Wilsona" na ul. Głogowskiej w kierunku Górczyna.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

sty

18:00
Kościół Prawosławny - Cerkiew św. Mikołaja ul. Marcelińska 20
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa prawosławno-rzymskokatolicka

26

sty

13:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Koncert kolęd Chóru Męskiego Kompanii Druha Stuligrosza

01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

04

lut

do 07-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi budownictwa "Budma"

27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: