Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Podróż dookoła świata na targach turystycznych Tour Salon {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Podróż dookoła świata na targach turystycznych Tour Salon {GALERIA ZDJĘĆ}
16-10-2015 09:09   Janusz Ludwiczak
Rozpoczęły się Targi Regionów i Produktów Turystycznych "Tour Salon", na których można znaleźć oferty od spędzenia wakacji nad morzem po wyjazdy na narty czy wojaże egzotyczne. Na stoiskach prezentują się nie tylko poszczególne państwa, regiony i miasta, ale także biura podróży, przewoźnicy, ubezpieczyciele i biura podróży.

Targi turystyczne to również możliwość odbycia trzydniowej podróży dookoła świata i bezpośredniego obcowania z tradycjami, kulturą bliższych i dalszych zakątków naszego globu poprzez uczestnictwo w degustacjach, koncertach, pokazach oraz licznych konkursach.

Na targach turystycznych nie brakuje również spotkań z podróżnikami. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Martyna Wojciechowska, Krystian Herba - trzykrotny rekordzista Guinnessa w wskakiwaniu po schodach na najwyższe budynki świata i utytułowany polski zawodnik trialu rowerowego a także Nela, dziewczynka, która w swoją pierwszą podróż z plecakiem wyruszyła w wieku 5 lat. W ciągu trzech lat zwiedziła Boliwię, Chile, Peru, Tajlandię, Kambodżę, Filipiny, Malezję, Etiopię, Zanzibar, Tanzanię i Kenię.

Targi "Tour Salon" można zwiedzać w pawilonie 3 (wejście przez hol główny MTP, na przeciwko Mostu Dworcowego) do soboty włącznie - w godz. od 10:00 do 18:00 (w sobotę do 17:00). Dla miłośników podróży bilety jednorazowe w kasach kosztują 20 złotych. Specjaliści z branży turystycznej po zarejestrowaniu się wejdą za darmo.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
30

wrz

do 01-10-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Viva Seniorzy! - targi dla seniorów

02

paź

11:30
Łazarz
Spacer po Fest Fyrtel - wycieczka z przewodnikiem, zaprasza Poznańskie Centrum Dziedzictwa
zbiórka: Rynek Łazarski

05

paź

16:00
Muzułmańskie Centrum Kulturalno-Oświatowe ul. Biedrzyckiego 13
Warsztaty międzykulturowe w Muzułmańskim Centrum Kulturalno -Oświatowym

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com (liczba miejsc ograniczona

06

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Nadciśnienie- wykład prozdrowotny Barbary Krystkiewicz (dietetyka klinicznego)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: