Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Policjant z Grunwaldu najlepszym dzielnicowym w Wielkopolsce - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Policjant z Grunwaldu najlepszym dzielnicowym w Wielkopolsce
07-10-2015 00:38   redakcja, Komenda Miejska Policji w Poznaniu
Dzielnicowy mł. asp. Arnold Dybała z Komisariatu Policji Poznań Grunwald zajął pierwsze miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Policjantów Dzielnicowych "Dzielnicowy Roku".

Do wielkopolskiego etapu turnieju zgłosiło się 64 policjantów. Pierwsze miejsce w tegorocznych zawodach zdobył mł. asp. Arnold Dybała z Komisariatu Policji Poznań-Grunwald, który jest dzielnicowym na Pogodnie. Patroluje on m.in. ulice Palacza, Pogodną, Promienistą, Raszyńską, Rembertowską, Rynarzewską i Ściegiennego.

Pod koniec października reprezentanci wielkopolskiego garnizonu policji wezmą udział w finale krajowym VIII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych – "Dzielnicowy Roku", który odbędzie się w Szkole Policji w Katowicach.


Komentarze (1)

07-10-2015 16:35:56
Negatyw
Co ma wspólnego dzielnicowy z yetti? Wszyscy o nich słyszeli, ale nikt nie widział w akcji...
Aktualności
Niezapominajka
15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Mamma Mia! Smaczne nuty prosto z Włoch!" - spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika w ramach projektu "W Łazarskim Kręgu" realizowanego ze środków finansowych Miasta Poznania.
Wstę

19

lis

II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10
Booktalking

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: