Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Reklama dźwignią handlu - trójwymiarowe wydruki i coaching - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Reklama dźwignią handlu - trójwymiarowe wydruki i coaching
29-09-2015 07:51   redakcja, MTP
Przez trzy dni na Targach spotykać będą się pracownicy działów marketingu, agencji reklamowych i eventowych w ramach wydarzenia "Reklama 360". Międzynarodowe Targi Poznańskie zaprosiły także badaczy trendów rynkowych, autorów książek i blogów marketingowych, którzy wezmą udział w towarzyszącej targom konferencji "Golden Marketing".

Tegoroczne targi reklamy będą podzielone tematycznie na strefę coachingu, agencji reklamowych, druku 3D, badań i analiz, eventów oraz start-upów. Swoją ofertę zaprezentuje prawie 100 wystawców. Będzie można zobaczyć produkty stworzone za pomocą drukarek 3D z plastiku, żywicy, a nawet grafenu. W programie wydarzenia znajdzie się także pokaz mody. Na wybieg modelki i modele zaprezentują odzież, torby, plecaki i dodatki promocyjne. Targom będą towarzyszyły szkolenia m.in. z zakresu coachingu, prowadzenia spersonalizowanych kampanii reklamowych czy reklamy on-line, a także konferencja „Golden Marketing”.

Targi mają charakter zamkniętego spotkania biznesowego, jednak jest możliwe zakupienie biletu wstępu dla szerokiej publiczności w cenie 100 złotych.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
30

wrz

do 01-10-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Viva Seniorzy! - targi dla seniorów

02

paź

11:30
Łazarz
Spacer po Fest Fyrtel - wycieczka z przewodnikiem, zaprasza Poznańskie Centrum Dziedzictwa
zbiórka: Rynek Łazarski

05

paź

16:00
Muzułmańskie Centrum Kulturalno-Oświatowe ul. Biedrzyckiego 13
Warsztaty międzykulturowe w Muzułmańskim Centrum Kulturalno -Oświatowym

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com (liczba miejsc ograniczona

06

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Nadciśnienie- wykład prozdrowotny Barbary Krystkiewicz (dietetyka klinicznego)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: