Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

ZTM będzie w Parku Kasprowicza zachęcać do przesiadki na tramwaj - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
ZTM będzie w Parku Kasprowicza zachęcać do przesiadki na tramwaj
19-09-2015 00:42   Janusz Ludwiczak
W sobotę na Targu Śniadaniowym pojawi się stoisko Zarządu Transportu Miejskiego, na którym przybliżany będzie transport publiczny. Organizatorzy przygotowali konkursy, zabawy i upominki związane z komunikacją miejską.

Od środy trwa Tydzień Zrównoważonego Transportu, którego celem jest zachęcenie mieszkańców do korzystania z ekologicznych środków transportu takich jak tramwaj czy rower.

W sobotę ZTM zaprasza na wyjątkowy event na Targu Śniadaniowym w Parku Kasprowicza. Na stoisku, w godzinach od 9:00 do 16:00, będziemy przybliżać transport publiczny. Dla naszych gości, także tych najmłodszych, przygotowane zostały zabawy i konkursy. Do wygrania m.in. smaczne porcje śniadaniowe ale także praktyczne upominki związane z komunikacją zbiorową – zapowiada Agnieszka Smogulecka, rzecznik Zarządu Transportu Miejskiego.

W Parku Kasprowicza uruchomiony zostanie Punkt Informacyjny PEKA, w którym każdy będzie mógł złożyć wniosek o wydanie imiennej karty PEKA, zrobić sobie (bezpłatnie) zdjęcie potrzebne do jej wydania, zapisać na karcie ulgę metropolitalną, a także uzyskać wszelkie informacje na temat posługiwania się kartą. Na Targu Śniadaniowym będzie też możliwość kupienia karty na okaziciela w limitowanej edycji (ze zdjęciami charakterystycznych poznańskich obiektów).

Ponadto rowerzyści będą mogli zabezpieczyć swoje jednoślady. Rowery będą znakowane tajnopisami, ich numery identyfikacyjne i dane właścicieli trafiają do policyjnej bazy. Nalepki mają odstraszać złodziei, a jeśli nie odstraszą, łatwiej jest kradziony rower zidentyfikować i odzyskać.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

21:45
Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge" (reż.Baz Luhrmann)
- Łazarski Przegląd Filmowy
wstęp wolny

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024

15

cze

XXXVIII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami terapeutycznymi im. Jana Pawła II ul. Potockiej 38
Piknik rodzinny w 37 LO w ramach Dni Łazarza
- grill, ciuchowisko, zajęcia taneczne i sportowe, loteria fantowa
w godz. 10:00-15:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: