Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Panorama w nowej odsłonie. Galeria przeznaczy każdą złotówkę na fundacje za przekroczenie progu - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Panorama w nowej odsłonie. Galeria przeznaczy każdą złotówkę na fundacje za przekroczenie progu
16-09-2015 09:57   Janusz Ludwiczak
Zakończyła się przebudowa Galerii Handlowej Panorama przy ul. Góreckiej. Z tej okazji w najbliższy weekend dla klientów wystąpi Margaret. Organizatorzy przygotowali również festiwal food trucków. Z kolei w niedzielę odbędzie się akcja charytatywna. Za każdą osobę, która 20 września przekroczy próg Panoramy, administracja centrum przeznaczy 1 zł na rzecz jednej z czterech poznańskich fundacji. O tym, która fundacja otrzyma wsparcie klienci zadecydują sami, w głosowaniu.

W ramach przebudowy pasaże na parterze zostały w pełni zmodernizowane. Ponadto powstały nowe, ruchome schody prowadzące na wyższy poziom Galerii Panorama. Na pierwszym piętrze powstało sześć nowych powierzchni handlowych, które znalazły się na obszarze 3 tys. m2. Pojawiły się również nowe sklepy: Media Expert, Jysk, Goodday Market czy klub fitness tylko dla kobiet.

W najbliższy weekend Panorama przygotowała dla mieszkańców kilka ciekawych wydarzeń, wśród których będzie m. in. koncert Margaret.

Panoramiczny weekend atrakcji rozpocznie się w sobotę, 19 września, o godz. 10:00 niecodziennym festiwalem food trucków. Tego dnia na parkingu przed Galerią, od strony ulicy Góreckiej stanie siedem wozów, z których każdy serwować będzie dania z innego zakątka świata. To prawdziwe święto street foodu zostanie okraszone smakami m.in. kuchni włoskiej, meksykańskiej, węgierskiej, no i rzecz jasna kultowej, amerykańskiej - nie zabraknie uwielbianych przez wszystkich frytek i burgerów. Wśród osób robiących tego dnia zakupy w Panoramie, co godzinę wytypowanych zostanie kilkudziesięciu Klientów, w których ręce trafią kupony do zrealizowania w jednym z wybranych food trucków. Dzień pełen kulinarnych doznań zostanie uwieńczony deserem – o godz. 19.00 na parkingu Panoramy pojawi się Margaret, która wykona wszystkie swoje największe przeboje. Koncertu można będzie posłuchać całkowicie za darmo, a dla tych, którzy będą chcieli zobaczyć młodą gwiazdę z bliska przygotowane zostaną bezpłatne lornetki (pierwszych 500 osób). Koncert odbędzie się od strony ulicy Drużynowej – informuje Agata Radlak-Piechowicz, rzecznik Galerii Handlowej Panorama.

W niedzielę niespodzianki przygotowano dla najmłodszych. Na potrzeby małych odkrywców stanie laboratorium i mini planetarium, a w strefie 3D do użytku wszystkich zainteresowanych dostępny będzie stół multimedialny i najnowszy cud techniki – okulary 3D Samsung Oculus Gear, które zapewniają niecodzienne wrażenia wyłącznie osobie mającej je na sobie.

Również w niedzielę Panorama zorganizuje akcję charytatywną. Za każdą osobę, która 20 września przekroczy próg Panoramy, administracja galerii przeznaczy 1 zł na rzecz jednej z czterech poznańskich fundacji. O tym, która fundacja otrzyma wsparcie Klienci zadecydują sami, w głosowaniu.

Jesteśmy dumni ze swojej pracy i ogromnie cieszymy się z jej efektów końcowych. Postanowiliśmy się zatem tą radością podzielić z tymi, którzy jej naprawdę potrzebują. Cztery fundacje zaproszone do udziału w naszej inicjatywie służą różnym społecznym celom. Trzymamy kciuki za każdą z nich, ale to nasi klienci zadecydują, która otrzyma najwięcej. Jednym słowem nasi klienci przychodzą, my przekazujemy wsparcie finansowe. Im nas więcej, tym więcej dobra

Do wzięcia udziału w Charytatywnym Rekordzie Panoramy zaproszone zostały 4 organizacje pozarządowe: Fundacja Niesiemy Nadzieję, która opiekuje się dziećmi chorymi na choroby zagrażające życiu, Fundacja Rakoff, która wspiera osoby borykające się z chorobą nowotworową, WSWOP „Hospicjum Domowe”, które będzie zbierać środki na poczet budowy nowoczesnego ośrodka rehabilitacji psychofizycznej dla seniorów oraz Fundacja Animal Security, której celem jest uświadamianie ludzi na krzywdę zwierząt i niesienie im codziennej pomocy.

Każda z organizacji będzie posiadać stanowisko, na którym zaprezentuje swoją działalność i będzie zachęcać do oddania głosu właśnie na nią. Wygra ta fundacja, która otrzyma najwięcej głosów i to do niej trafi największy zastrzyk finansowy. Pozostałe 3 natomiast otrzymają wsparcie w wysokości 1000 zł każda.

Zapraszamy zatem poznaniaków aby tego dnia, wraz z całymi rodzinami, odwiedzili nas i zadecydowali zgodnie z głosem serca i własnymi przekonaniami, która inicjatywa charytatywna otrzyma ich wsparcie. Wszystko, na co liczymy, to Państwa obecność – dodaje Lech Polański, dyrektor Galerii Panorama.


Komentarze (1)

17-09-2015 16:49:06
Hania
Bylam tak dwukrotnie, ladnie i nowiutko.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
30

cze

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Poznańskie Muzykalia - koncert: Wojciech Korda i Ada Rusowicz

10

wrz

do 13-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Drema" - Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

20

wrz

do 22-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

25

wrz

do 27-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "Polagra"
Targi "Smaki Regionów"

28

wrz

do 29-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: