Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od borowania po fotele stomatologiczne dla pięknego uśmiechu i zdrowia zębów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od borowania po fotele stomatologiczne dla pięknego uśmiechu i zdrowia zębów
10-09-2015 07:33   Janusz Ludwiczak
Fotele stomatologiczne, maszyny i urządzenia do borowania zębów czy nawet sztuczne szczęki można zobaczyć na 25. Środkowoeuropejskiej Wystawie Produktów Stomatologicznych "Cede", która do soboty odbywać będzie się na MTP.

Na targach stomatologicznych nie brakuje foteli stomatologicznych, maszyn i urządzeń do borowania zębów czy również sztucznych szczęk. Na wystawie prezentowane są również meble, wyposażenie i sprzęt do gabinetu dentystycznego oraz materiały dla dentystów. Na 25. Środkowoeuropejskiej Wystawie Produktów Stomatologicznych "Cede" prezentowana jest również technika dentystyczna, implantologia, ortodoncja i narzędzia.

W wystawie weźmie udział ponad 270 firm zarówno z Polski jak i z zagranicy, m. in z Chin, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Ukrainy, Litwy, Włoch, Izraela, Luksemburga, Pakistanu, Rumunia, Serbii, Słowacji, Korei Płd, Szwajcarii, Tajwanu. CEDE jest największym wydarzeniem w polskiej stomatologii i zawsze wystawie towarzyszą liczne wykłady i warsztaty – informuje Karolina Nawrot z Centrum Prasowego Międzynarodowych Targów Poznańskich.

"Cede" w Poznaniu odbywa się już po raz ósmy. Wcześniej impreza ta odbywała się w Łodzi. 25. Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych "Cede" potrwa do soboty włącznie (w czwartek i piątek w godz. od 9:30 do 18:30, w sobotę do 16:30). Bilety jednokrotnego wstępu kosztują 15 złotych (po dokonaniu rejestracji i wypełnieniu ankiety) oraz 32 zł (bez rejestracji).


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
28

lip

do 31-07-2021
17:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
IV Hawajskie spotkania na Łazarzu

07

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

14

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

15

sie

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Koncert z cyklu "Poznańskie Muzykalia" - z utworami Elvisa Presleya

21

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: