Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Drogowcy rozkopali Morawskiego - kierowcy i mieszkańcy nic nie wiedzieli - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Drogowcy rozkopali Morawskiego - kierowcy i mieszkańcy nic nie wiedzieli
01-09-2015 00:21   Janusz Ludwiczak
W poniedziałek ekipa Zakładu Robót Drogowych rozpoczęła naprawę nawierzchni w ciągu ulicy Morawskiego. Kierowcy i mieszkańcy narzekają, że nie zostali poinformowali o prowadzonych pracach. Informacji zabrakło chociażby na stronie internetowej ZDM.

Drogowcy zamknęli dla ruchu ulicę Morawskiego. Szkoda, że nie pojawiła się żadna informacja zarówno na stronie internetowej ZDM jak czy chociażby w komunikatach wywieszonych na ulicy. Ogromne maszyny drogowe przejeżdżają obok zaparkowanych samochodów. Czy ZDM, ZRD zapłaci odszkodowanie, gdy uszkodzone zostaną stojące pojazdy? – alarmuje nasza Czytelniczka Małgorzata Kolczyńska na Kontaktowej Platformie Czytelników (24@lazarz.pl).

O wyjaśnienia poprosiliśmy Zarząd Dróg Miejskich.

Aktualizacja 02.09.2015: Otrzymaliśmy odpowiedź od ZDM.
Serdecznie przepraszamy za czasowo zaistniałe utrudnienia. Ulica ta była naprawiana w ramach bieżącego utrzymania dróg przez Zakład Robót Drogowych a zlecenie ZDM. Prace polegały na naprawie uszkodzonej, niebezpiecznej nawierzchni bitumicznej - "łatanie dziur" – wyjaśnia Dorota Wesołowska, rzecznik prasowy Zarządu Dróg Miejskich.


Fot: Janusz Ludwiczak

ZOBACZ TAKŻE: Rozpoczął się remont chodników na ul. Matejki i Winklera

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
06

gru

15:00
Skwer Eki z Małeki (Małeckiego/Łukaszewicza/Graniczna)
"Świąteczna Eka" - międzypokoleniowe warsztaty ozdób świątecznych

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl dla dzieci "Zimowa przygoda"w wykonaniu Teatru Krokodyl. Spektakl bedzie tłumaczony na język migowy

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Debata "Wolność -kocham i rozumiem"

07

gru

10:00
Łazarz
"Śladami Kroniki" - wycieczka z przewodnikiem:
School of Form - Cmentarz żydowski - Budynek Magnolii - Park Wilsona - skrzyżowanie ul. Głogowskiej z ul. Berwińskiego - Rynek Łazarski - Katolicka

10

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Całą noc padał śnieg” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki"z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis".
- w programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do świąt Bo

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: