Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zumba po raz ostatni w Parku Kasprowicza - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zumba po raz ostatni w Parku Kasprowicza
28-08-2015 07:41   Janusz Ludwiczak
W niedzielne przedpołudnie odbędą się ostatnie zajęcia w ramach cyklu "Zumba w Parku Kasprowicza", realizowane w ramach programu "Centrum warte Poznania".

Od początku czerwca w każdą niedzielę w Parku Kasprowicza odbywają się zajęcia zumby, realizowane w ramach programu "Centrum warte Poznania".

Od 7 czerwca odbyło się wszystkie 12 zaplanowanych zajęć, co jest niemałym wyczynem z uwagi na często niezbyt korzystne warunki atmosferyczne, jakie nas prześladowały niemal przez całe lato – od deszczu po upały przekraczające 30 stopni Celsjusza. W sumie w 12 zajęciach od 7 czerwca do 23 sierpnia wzięło udział 640 osób – od mam ćwiczących z niemowlętami w chustach po studentki Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Było też kilku panów – wylicza Zenon Kubiak, pomysłodawca warsztatów zumby.

Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska, wykwalifikowana instruktorka.

Zumba to połączenie elementów tańców latynoamerykańskich z fitnessem. Oprócz spalania kalorii wydzielają się endorfiny. Ćwiczyć może każdy niezależnie od wieku. Na nasze zajęcia przychodzą nawet panie, które mają 72 lata. Nie trzeba się uczyć kroków, bo tu chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę – mówi Klaudia Nierychlewska, instruktorka zumby.

Zumba to nie tylko zabawa, ale też świetna forma aktywności ruchowej, która pomaga w utrzymaniu dobrej kondycji fizycznej i spalaniu zbędnych kalorii. Już godzina ćwiczeń pozwala spalić nawet 600 kalorii – dodaje Klaudia Nierychlewska.

W najbliższą niedzielę, 30 sierpnia odbędą się ostatnie zajęcia zumby w Parku Kasprowicza. Początek o godz. 10:00 na polanie pomiędzy Areną a placem zabaw. Chętni powinni przyjść w wygodnym stroju sportowym obuwiu, z 1,5-litrową butelką wody mineralnej i ręcznikiem.

ZOBACZ WIDEO w niższej jakości (dla wolniejszego łącza)


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
30

cze

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Poznańskie Muzykalia - koncert: Wojciech Korda i Ada Rusowicz

10

wrz

do 13-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Drema" - Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

20

wrz

do 22-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

25

wrz

do 27-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "Polagra"
Targi "Smaki Regionów"

28

wrz

do 29-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: