Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wywrócone drzewa i uszkodzenia chodnika - kontrole strażników przy szkołach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wywrócone drzewa i uszkodzenia chodnika - kontrole strażników przy szkołach
26-08-2015 07:32   redakcja, Straż Miejska
Jak co roku pod koniec sierpnia strażnicy miejscy dokonują kontroli ulic, które stanowią drogi dojścia do szkół, a także kontrolują tereny szkół pod kątem bezpieczeństwa.

Sprawdzana jest sprawność i kompletność ogrodzeń, bram wejściowych, infrastruktura i wyposażenie boisk szkolnych, placów zabaw pod kątem bezpieczeństwa użytkowników. Na ulicach, w rejonach szkól, została sprawdzona sprawność i czytelność sygnalizacji świetlnej, czytelność specjalnego szkolnego oznakowania oraz stan chodników, urządzeń bezpieczeństwa ruchu. W bieżącym przeglądzie nie stwierdzono rażących zaniedbań.

Niemniej, przekazano łącznie 14 uwag dotyczących oznakowania, stanu chodników, w tym 3 sprawy dotyczyły skutków wichury w postaci uszkodzeń chodnika, pni i konarów wywróconych drzew w pobliżu łazarskich szkół. Wszystkie uwagi zostały przekazane odpowiednim służbom miejskim jako pilne, więc powinny zostać usunięte przed inauguracją roku szkolnego.

Edyta Macutkiewicz
Straż Miejska Miasta Poznania - Grunwald


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

wrz

do 26-09-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Smaki Regionów - targi kulinarne

do 25-09-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

25

wrz

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Poznańskie muzykalia - koncert z utworami Grzegorza Ciechowskiego

26

wrz

do 28-09-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra

27

wrz

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"MAMMA MIA SHOW"- koncert przy znanych przebojach polskich i światowych z lat 80`

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: