Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wywrócone drzewa i uszkodzenia chodnika - kontrole strażników przy szkołach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wywrócone drzewa i uszkodzenia chodnika - kontrole strażników przy szkołach
26-08-2015 07:32   redakcja, Straż Miejska
Jak co roku pod koniec sierpnia strażnicy miejscy dokonują kontroli ulic, które stanowią drogi dojścia do szkół, a także kontrolują tereny szkół pod kątem bezpieczeństwa.

Sprawdzana jest sprawność i kompletność ogrodzeń, bram wejściowych, infrastruktura i wyposażenie boisk szkolnych, placów zabaw pod kątem bezpieczeństwa użytkowników. Na ulicach, w rejonach szkól, została sprawdzona sprawność i czytelność sygnalizacji świetlnej, czytelność specjalnego szkolnego oznakowania oraz stan chodników, urządzeń bezpieczeństwa ruchu. W bieżącym przeglądzie nie stwierdzono rażących zaniedbań.

Niemniej, przekazano łącznie 14 uwag dotyczących oznakowania, stanu chodników, w tym 3 sprawy dotyczyły skutków wichury w postaci uszkodzeń chodnika, pni i konarów wywróconych drzew w pobliżu łazarskich szkół. Wszystkie uwagi zostały przekazane odpowiednim służbom miejskim jako pilne, więc powinny zostać usunięte przed inauguracją roku szkolnego.

Edyta Macutkiewicz
Straż Miejska Miasta Poznania - Grunwald


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje"PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

10

maj

21:00
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: