Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Królowie Lata" na zakończenie kina plenerowego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Królowie Lata" na zakończenie kina plenerowego
20-08-2015 10:53   redakcja, MTP
Wieczorem na Targach wyświetlona zostanie ostatnia projekcja w ramach kina letniego. O godz. 21:30 w ogrodzie przy pawilonie 15 będzie można zobaczyć film "Królowie Lata" w reżyserii Jordana Vogt – Robertsa.

Film opowiada perypetie trzech nastolatków, którzy mają dość słuchania rodziców. Tego lata chcą spróbować wszystkiego, wziąć życie w swoje ręce i stać się mężczyznami. We trzech uciekają do lasu, budują dom i żyją jak królowie. Wszystko komplikuje się, kiedy w leśnym domu pojawia się piękna Kelly, wspólny obiekt westchnień Joe i Patricka.

Będzie to ostatni seans w ramach kina letniego MTP. Z tej okazji film zostanie wyświetlony na ekranie o powierzchni 45 m2 czyli prawie dwa razy większym niż dotychczas. Do dyspozycji gości będą wygodne leżaki.

Z kolei w piątkowe południe Targi zapraszają na wycieczkę historycznym szlakiem pod opieką przewodnika Tomasza Mikszo. Zwiedzanie będzie okazją do wspomnień związanych z początkiem i rozwojem Targów w czasie Powszechnej Wystawy Krajowej, w czasie wojny i czasach współczesnych. Wycieczka trwa ok. dwóch godzin.

Popołudniu o godz. 15:30 odbędą się ćwiczenia z zumby, a o godzinę później będzie można praktykować jogę. W zajęciach może wziąć udział każdy bez względu na stopień zaawansowania.

W sobotę w godz. od 12:00 do 15:00 Koło Naukowe „BioInicjatywa” z Politechniki Poznańskiej udowodni, że chemia to świetna zabawa. Większość doświadczeń przeprowadzona zostanie za pomocą artykułów, które można znaleźć w każdym domu – płynu do mycia naczyń, cukru trzcinowego, octu, mleka czy wody. Zajęcia są skierowane do dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Z kolei od 11:00 do 13:00 odbędą się zajęcia piłkarskie dla najmłodszych (4 – 8 lat) prowadzone przez doświadczonych trenerów Akademii Reissa.

Do dzieci, młodzieży i dorosłych skierowane będą warsztaty jazdy na rolkach i wrotkach Zico Racing odbywające się w pawilonie nr 1 w soboty w godz. 10:00 – 18:00. Na miejscu będzie można bezpłatnie wypożyczyć sprzęt niezbędny do jazdy.

Akcja "Lato na Targach" potrwa do 28 sierpnia. Plaża czynna jest codziennie od 10:00 do 18:00, a w czwartki do 23:00. Wejście znajduje się od ul. Głogowskiej na przeciwko trasy PST) i prowadzi przez Hol Południowy MTP. Od wtorku do soboty na targowej plaży odbywają się gry konkursy i zabawy z animatorami. Do dyspozycji plażowiczów na całym terenie plaży jest WiFi. Udział we wszystkich wydarzeniach programu "Lata na Targach" jest bezpłatny.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

do 14-08-2022
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Slavic fondness - wystawa | Luntrus
w godz. 14:00-20:00

17

sie

18:30
Łazarz
44. sesja (budżetowa-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

27

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: