Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przy Targach pojawiły się już rusztowania na plakaty wyborcze - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przy Targach pojawiły się już rusztowania na plakaty wyborcze
06-08-2015 21:05   Janusz Ludwiczak
Do wyborów jesiennych jeszcze daleko, ale na poznańskich ulicach już pojawiły się rusztowanie. Niebawem płyty a na nich plakaty wyborcze – zauważa nasz Czytelnik.

I znów zacznie się wyścig do koryta. Kolejna fala obiecanek cacanek dla mających nadzieję pospólstwa, które w zamian dostanie figę i podwyżki. Sami kandydaci spodziewają się za te bajki wyższych wynagrodzeń i przywilejów. Zaś potem afery – pisze do nas Karol Kroll na Kontaktową Platformę Czytelników (24@lazarz.pl).

W 2010 r. po raz pierwszy kandydaci startujący w wyborach nie mogli zamieszczać swoich plakatów przy pasach drogowych, czyli na latarniach, słupach, przystankach i barierkach. Podobnie będzie również w wyborach samorządowych.

Kandydaci będą mogli zamieszczać swoje plakaty na specjalnych konstrukcjach, których w sumie stanie 25. W okręgu nr 2, obejmującym Łazarz, Jeżyce, Ogrody i Stary Grunwald konstrukcje ustawiono na ul. Głogowskiej, przy wejściu głównym na MTP, przy rondzie Jeziorańskiego, na pętli tramwajowej Ogrody, przy skrzyżowaniu ulic Bukowskiej i Polskiej oraz w... Parku Kasprowicza, w alejce pomiędzy Areną a ul. Jarochowskiego.


Fot: Karol Kroll
Zdjęcia przesłane przez naszego Internautę na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Dziękujemy

ZOBACZ TAKŻE: 25 października będziemy wybierać posłów i senatorów

ZOBACZ TAKŻE: Będzie referendum. 6 września zdecydujemy o JOW-ach

ZOBACZ TAKŻE: Kandydaci na miejskich radnych będą się promować w Parku Kasprowicza

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (4)

15-08-2015 18:04:02
alfa
popieram poznaniak ma racje w 100%=ch
09-08-2015 10:52:12
Negatyw
... i haki na kiełbasę wyborczą.
07-08-2015 09:23:37
morlock
"Byłem z mamom na Kaspsaka i dostałem dzwiami" - to wrażenia siostrzeńca po wizycie w przychodni rejonowej NZOZ+ZPS przy ul.Kasprzaka! By w przyszłości uniknąć podobnie traumatycznych przeżyć mojemu elektoratowi oraz w trosce o osoby które nie stać na smycz i kaganiec dla swoich latorośli z zespołem ADHD obiecuję likwidację wszystkich drzwi otwieranych na korytarz w wyżej wymienionej placówce ze szczególnym uwzględnieniem drzwi gabinetów ginekologa i RTG - (kobiecej przbieralni). Z POważaniem, Wacuś Niedogrzaniec lista nr 77 poz.69.
07-08-2015 08:43:20
poznaniak
tak tak obiecanki cacanki a głupol znów portfele schudną. Znów afery, korupcja, szwindle, kłótnie, wyjazdy, delegacje na cały świat a TY POZNANIAKU płac za szwindle i korupcje . A tych złodziei mamy w Poznańskiem oj oj dużo: Tomasz Górski, Piotr Waśko ex poseł z PO, Bożenka Szydłowska, Tomczak, Jadzia Rotnicka, Waldy Dzikowski Rafał Grupiński Agnieszka Kozłowska - Rajewicz Arkady Fiedler Jacek Tomczak Bożena Szydłowska Tadeusz Dziuba Tomasz Górski Maciej Banaszak wyścig do koryta jucz czas zacząć. Szokiem dla mnie jest, że jak Pawlak, Kalisz się pojawili na pogrzebie Kulczyka nikt ich nie pozdrawiał z poznaniaków. Wręcz przeciwnie (...) gwizdy i epitety
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

21:45
Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge" (reż.Baz Luhrmann)
- Łazarski Przegląd Filmowy
wstęp wolny

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024

15

cze

XXXVIII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami terapeutycznymi im. Jana Pawła II ul. Potockiej 38
Piknik rodzinny w 37 LO w ramach Dni Łazarza
- grill, ciuchowisko, zajęcia taneczne i sportowe, loteria fantowa
w godz. 10:00-15:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: