Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Po Ratajach i Swarzędzu - Śrem w kablówce. Abonenci nie mogą oglądać TVP Info w ofercie podstawowej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Po Ratajach i Swarzędzu - Śrem w kablówce. Abonenci nie mogą oglądać TVP Info w ofercie podstawowej
31-07-2015 07:09   Janusz Ludwiczak
Po Ratajskiej Telewizji Kablowej i tv Swarzędz w ofercie sieci Inea pojawił się kolejny program lokalny - śremska TV Relax. Nasz Czytelnik zwraca również uwagę, że w podstawowej ofercie sieci Inea nie ma programu TVP INFO, który jest dostępny w telewizji naziemnej DVB-T.

Od ponad roku w sieci Inea, w pakiecie cyfrowym można oglądać "Aktualności Ratajskie" i Telewizję Swarzędz. Od lipca w poznańskiej kablówce można oglądać również to co dzieje się w Śremie, dzięki dodaniu do pakietu TV Relax.

RTK, czyli telewizja Ratajska dostępna jest na kanale 56, Telewizja Swarzędz na kanale 55, a TV Relax Śrem - na kanale 57. Z kolei program lokalny "Aktualności Miejskie" dotyczacy Grunwaldu dostępny jest w sygnale analogowym na kanale K-11 codziennie o godz. 10:30, 14:30, 16:30 i 22:00.

Z kolei nasz Czytelnik zwracam uwagę, że w podstawowej ofercie sieci Inea nie ma programu TVP INFO, który jest dostępny w telewizji naziemnej DVB-T.

Pomijam już jak obcięliście ilość kanałów w tv analogowej, ale dlaczego nie ma w analogu programu TVP INFO, ESKA TV i ATM ROZRYWKA skoro są one dostępne w tv naziemnej? W analogu są dostępne wszystkie kanały, które są w DVB-T: TVP1, TVP2, TVP Poznań, Trwam, Polsat, TVN, TV4 czy TV6 ale dlaczego nie ma w analogu właśnie tych trzech stacji??? – pisze do nas p. Marcin.

O odpowiedź poprosiliśmy rzeczniczkę Inea, Kingę Podrazę-Myszkowską, nie otrzymaliśmy jej przez tydzień. Również nasz Czytelnik nie otrzymał odpowiedzi od operatora.

Zamiast odpowiedzi p. Natalia Prętka, rzecznik klienta poprosiła o podanie imienia i nazwiska abonenta, adres świadczenia usługi, numer IDK lub opcjonalnie PESEL i numer kontaktowy. Tak się składa, że umowa nie jest na mnie. Po za tym co ma piernik do wiatraka? Dziękuje bardzo zmieniam operatora. Dość z monopolem Inea – dodaje Marcin Kaczmarek.

Jak widać Inea zraża do siebie coraz więcej abonentów. Od maja abonenci, który korzystali z tzw. "analoga" nie mogą już oglądać programów: TVN24, Polsat News, TVN Turbo, TVN Style, Polsat Cafe, TVN Meteo Active, Eurosport, Polsat Sport, MTV, Teletoon, Nick.Jr oraz SkyNews. W ten sposób operator zmusza widzów do zakupywania dekoderów i przechodzenia do oferty telewizji cyfrowej, o czym więcej pisaliśmy w maju w artykule: Abonenci kablówki zostali na dobre pozbawieni połowy programów.


R E K L A M A

Komentarze (2)

01-08-2015 16:54:02
RadioManiak :)
Jeśli chodzi o polski kanał Tele5 to w analogu jest. TV5 w nazwie ma tylko francuski TV5 Monde.
31-07-2015 09:22:02
TeleManiak
Zapomniano ująć w "obciętych" programach polskiego kanału TV5, który także został usunięty. Ale to pikuś, a właściwie - Pan Pikuś. Do tematu programów telewizyjnych z kablówki INEA chciałbym dodać swoje "trzy grosze". Mam na uwadze zmianę co jakiś czas kolejności kanałów, która jest PRAWDZIWĄ REWOLUCJĄ. Myślę, że nie jestem odosobnioną osobą u której w domu są trzy telewizory, dwa dekodery, dwie nagrywarki video oraz dwa magnetowidy. Przy każdej zmianie kolejności kanałów trzeba te wszystkie urządzenia przeprogramować i poukładać kanały w ulubionej kolejności. Dodam, że w ciągu jednego dnia się tego nie zrobi. MA DOSYĆ ZMIANY KOLEJNOŚCI KANAŁÓW i dlatego będę myślał nad zmianą operatora albo zainstaluję antenę zewnętrzną.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
28

wrz

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Łazarski pieróg - warsztaty kulinarne dla rodzin z dziećmi
- obowiązują zapisy mailowe: zapisy.klubkrag@gmail.com

30

wrz

20:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Festiwal Händlowski - Händel 2021
- Uwertury i Suity
wstęp wolny

01

paź

20:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Festiwal Händlowski - Händel 2021
- Bianco e nero
wstęp wolny

02

paź

do 04-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Smaki Regionów
Jesienny Targ Ogrodniczy (02-03.10.)

20:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Festiwal Händlowski - Händel 2021
- Da Camera
wstęp wolny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: