Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Ja, Bożek i prezydent" - wystawa w galerii Łęctwo - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Ja, Bożek i prezydent" - wystawa w galerii Łęctwo
17-07-2015 00:46   Janusz Ludwiczak
W galerii sztuki Łęctwo przy ul. Łukaszewicza odbył się wernisaż wystawy Petra Riasko i Grzegorza Bożka "Ja, Bożek i prezydent".

Wystawa "Ja, Bożek i prezydent" opowiada o przyjaźni Petra Riaska do Grzegorza Bożka. Artysta przygotował m.in. autoportret swojego przyjaciela, a także przebywając w jednym z poznańskich hoteli w pokoju 222 nagrał wizualną wiadomość.

Z kolei na piętrze galerii Łęctwo artysta nagrał dwuminutowy filmik z przerobionych "Wiadomości TVP1".

"Witam drodzy obywatele Polski! Jestem Wasz wyjątkowy i niekwestionowany kandydat na prezydenta. Mój program wyborczy "Złota góra z tych obietnic" Na tym Placu Wolności obiecuję swobody i amnestii wszystkich politycznych więźniów i proste! Obiecuję wolności i niezależności wszystkich mniejszości seksualnych i wszystkich obywateli. Kocham artystów, będzie stypendium wypłacone w wysokości dwukrotności wynagrodzenia. Studentom obiecuje niekończące się weekendy. Emerytom obiecuje zwiększyć długość życia do 100 lat lub więcej. Obiecuję uproszczenie podatków dla małych i średnich firm z obniżeniem podatków do zera. Bezrobotnym obiecuję świadczenia socjalne w wysokości maksymalnego wynagrodzenia i nieograniczony dostęp do internetu do stron porno. Obiecuję uczynić Warszawę stolicą Unii Europejskiej i polskiego oficjalnego międzynarodowego języka" - zadeklarował w swoim spocie Petro Riaska.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
26

lip

18:00
Kościół Św. Anny ul. Matejki/Limanowskiego 13
Odpust parafialny

28

lip

do 31-07-2021
17:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
IV Hawajskie spotkania na Łazarzu

07

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

14

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

15

sie

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Koncert z cyklu "Poznańskie Muzykalia" - z utworami Elvisa Presleya

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: