Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Targi zaczęły szukać nowego prezesa - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Targi zaczęły szukać nowego prezesa
11-07-2015 11:34   Janusz Ludwiczak
Wykształcenie wyższe, co najmniej 5-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym, udokumentowaną znajomość języka angielskiego czy realizację projektów konferencyjnych dla minimum 300 uczestników – takie wymagania powinien mieć kandydat, który chce zostać prezesem MTP. Rada Nadzorcza Targów ogłosiła postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko Prezesa Zarządu.

Z dniem 1 stycznia Andrzej Byrt przesłał być prezesem MTP. Zastąpił go Przemysław Trawa, który szefem Targów ma być do czasu rozstrzygnięcia konkursu na nowego prezesa.

Rada Nadzorca MTP ogłosiła postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko Prezesa Zarządu. Kandydaci powinni posiadać: wykształcenie wyższe ( preferowane wykształcenie wyższe ekonomiczne kierunki: zarządzanie, marketing, międzynarodowe stosunki gospodarcze bądź, wykształcenie wyższe prawnicze lub techniczne uzupełnione podyplomowymi studiami z zakresu ekonomii lub studiami MBA), co najmniej 5-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym, udokumentowaną znajomość języka angielskiego, niekaralność i brak toczących się postępowań karnych wobec kandydata/kandydatki, korzystanie z pełni praw publicznych oraz pełna zdolność do czynności prawnych, niepodleganie określonym w przepisach prawa ograniczeniom lub zakazom zajmowania stanowiska członka Zarządu w spółkach handlowych, w tym z większościowym udziałem Skarbu Państwa, dobry stan zdrowia i brak przeciwwskazań do wykonywania pracy na stanowisku kierowniczym.

Mile widziane są również: 3-letni staż pracy w sektorze targowym, realizacja projektów targowych/konferencyjnych dla minimum 300 wystawców/uczestników (z kraju i zagranicy i znajomość innych niż angielski języków obcych.

Zgłoszenie kandydatów przyjmowane są pod adresem: Rada Nadzorcza MTP sp. z o.o., 60-734 Poznań ul. Głogowska 14, osobiście w Recepcji - Gmach Administracyjny - parter w godzinach 8:00-16:00 do dnia 31 lipca 2015 roku. Zgłoszenia należy składać w zamkniętej i zabezpieczonej przed przypadkowym otwarciem kopercie z dopiskiem "Postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko Prezesa Zarządu MTP sp. z o.o. " z adnotacją "Nie otwierać".


Komentarze (1)

11-07-2015 11:50:13
morlock
A będzie jak w przypadku Big Bossa wynalazców produkcji taniego grafenu? Piechociński niech wybiera Prezesa MTP. Na pewno będzie sprawiedliwie.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

28

maj

Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
Łazarski Festyn Rodzinny
- dmuchańce, wata cukrowa, loteria fantowa, kiermasz ciast, rękodzieła
w godz. 15:00-18:00

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: