Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W Zespole Szkół Gimnazjalno-Licealnych powstał parking rowerowy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W Zespole Szkół Gimnazjalno-Licealnych powstał parking rowerowy
11-07-2015 08:28   Janusz Ludwiczak
Rowerzyści mogą już bezpiecznie zostawić jednoślady przy Arenie. Na terenie Gimnazjum nr 33 i XXXIII LO przy zbiegu ulic Wyspiańskiego i Jarochowskiego powstał parking rowerowy.

Wiata rowerowa stanęła na boisku Zespołu Szkół Gimnazjalno-Licealnych. Rower można nie tylko uchronić przed deszczem, ale pozostawić w bezpiecznym miejscu. Jak powiedział nam dyrektor placówki Lech Sadowski teren monitorują kamery, szkoła jest również strzeżona.

Budowa wiaty, która może pomieścić 24 jednośladów kosztowała 16 tys. zł i została sfinansowana ze środków szkoły.


R E K L A M A

Komentarze (2)

12-07-2015 10:05:21
z Łazarza
Widzę że niektórym przeszkadza wszystko, najlepiej żeby nie było niczego.Przecież to są stojaki na terenie szkoły , tam jest monitoring .Jeżeli oficer rowerowy zapewni środki na inne stojaki ( dużo droższe ) to OK. Ale takie stojaki stoją przy MDK , w Parku Kasprowicza .... i jakoś do tej pory "fgh" to nie przeszkadzało?
11-07-2015 23:48:00
fgh
Szkoda tylko, że zamontowali nieprofesjonalne, beznadziejne stojaki rowerowe, tzw. "wyrwikółka" zamiast stojaków umożliwiających przypięcie do ramy roweru. Jak bezpiecznie zostawić rower, jeśli można go przypiąć tylko za przednie koło? Poza tym jeśli tak przypięty rower się przewróci (bo np. ktoś się o niego oprze) to zniszczy koło. Szkoda, że szkoła przed zbudowaniem wiaty nie skonsultowała się z oficerem rowerowym powołanym przez miasto. Jestem ciekawy, kto zdecydował o wyborze takiego a nie innego modelu stojaka? Czy redakcja mogłaby o to dopytać szkołę?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: