Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Grilowane warzywa i muzyka lat 80. - w Ogrodzie Łazarz zorganizowano piknik sąsiedzki - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Grilowane warzywa i muzyka lat 80. - w Ogrodzie Łazarz zorganizowano piknik sąsiedzki
11-07-2015 00:41   Janusz Ludwiczak
W piątek w Ogrodzie Łazarz odbył się piknik sąsiedzki połączony z koncertem, w trakcie którego zabrzmiały przeboje lat 60-tych, 70-tych, 80-tych.

W ramach projektu "Wolę w Ogrodzie" realizowanego przez Poznańskie Stowarzyszenie Animatorów Kultury, dofinansowanego ze środków rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w Ogrodzie Łazarz odbył się piknik sąsiedzki, połączony z koncertem.

W piątkowy wieczór można było wysłuchać przebojów Paula Anki, Stevie Wondera, Engelberta Humperdincka, Morrisa Alberta, Ricchi e Poveri, Czesława Niemena czy Wojciecha Skowrońskiego wykonaniu Eugeniusza Cołty - wokal gitara i Piotra Jurkiewicza - wokal instrumenty klawiszowe.

Była uczta dla ducha, ale również dla ciała. Organizatorzy przygotowali m.in. grill warzywny i zdrowe przekąski.

Z kolei w najbliższy czwartek, 16 lipca o godz. 21:00 w Ogród Łazarz przy ul. Potockiej, pomiędzy blokami pod numerem 39 i 41 zamieni się w kino plenerowe. Chętni będą mogli zobaczyć film "Zabiłem moją matkę" (reż. Xawier Dolan). Natomiast w kolejną niedzielę, 19 lipca o godz. 18:00 zaplanowano koncert Iwony Skwarek z duetu Rebeka.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
18

lis

do 22-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie plac PeWuKi - Powszechnej Wystawy Krajowej
Poznański Jarmark Świąteczny

01

gru

do 03-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

03

gru

12:15
Kościół Chrystusa Sługi ul. Palacza 7
20-lecie Parafii Chrystusa Sługi

Rynek Łazarski
Mikołajkowe 2. urodziny Rynku Łazarskiego
• 11:00 - koncert Wójka Ogórka
• 12:00 - urodzinowy pączkowy tort
• spotkanie z Mikołajem i upominki dla najmłodszych
• kiermasz rękodzieła

16:00
Kościół Chrystusa Sługi ul. Palacza 7
"Jak wielką miłością obdarzył nas Ojciec" - koncert zespołu dziecięco-młodzieżowego z okazji 20-lecia Parafii Chrystusa Sługi

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: