Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Skutki nocnych burz na Łazarzu - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Skutki nocnych burz na Łazarzu
08-07-2015 10:09   Janusz Ludwiczak
Podczas nocnej burzy spadające dachówki z kamienicy przy ul. Łukaszewicza 15 uszkodziły zaparkowane samochody. Prądu nie mają mieszkańcy ulicy Hetmańskiej i okolic.

Z dachu przy Łukaszewicza 15 podczas burzy poleciały dachówki i uszkodziły co najmniej jedno auto – poinformowała nas Beata Jackowiak na Kontaktowej Platformie Czytelników (24@lazarz.pl).

Od rana prądu nie mają mieszkańcy ulicy Hetmańskiej. Nie działały sygnalizacje na skrzyżowaniach z ul. Kasprzaka i Arciszewskiego. W niektórych domach nie ma również telewizji kablowej i internetu.


Fot: Beata Jackowiak
Zdjęcia przesłane przez naszą Internautkę na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Dziękujemy

ZOBACZ TAKŻE: Zalało tory PeSTki do Dworca Zachodniego

ZOBACZ TAKŻE: Ulewy zalały przejście pod ulicą Dworcową

ZOBACZ TAKŻE: "Po powodzi" na dworcu

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (6)

08-07-2015 22:15:21
j65
Eureka,mamy od 21.40 prąd na Jarochowskiego!!!!!!!!!!!!!!!
08-07-2015 20:44:31
j65
Jak się dowiedziłem,prąd na Jarochowskkego i Hetmańskiej ma być jutro rano,bo po ciemku nie pracują.Cała ta awaria to kpina z klientów.Zamiast odłączyć tylko uszkodzony budynek,wyłączyli całą ulicę i mają wszystko "w głębokim poważaniu".Same straty w lodówkach a upał trzyma.nie ma gdzie interweniować.szkoda słów.
08-07-2015 15:14:47
mieszkanka Łazarza
Zgadzam się z Szanownym Mieszkańcem - przepiękna burza - warto było nie spać! Wprawdzie szkody w moich uprawach balkonowych są poważne, ale liczę, że pelargonie odrosną ;-)
08-07-2015 11:16:13
morlock
Hej!,hej ! A Głogowskiego i Kasprzoka/Matejkiego? Też światełka czorne. Aż przyjemnie przechodzić. I szyja nie boli od kręcenia przy próbie lokalizacji tajnej bojówki SM czającej się w bramie na babusie przechodzącej na czerwonym. Samo zdrowie.
08-07-2015 10:46:27
Olga
Ten sam los spotka zaparkowane samochody między nr 25-27.Stojące tam od dawna suche kompletnie drzewo, jest pęknięte wzdłuż( przy wejściu p. Dudziak). Podobnie suche drzewa są z tyłu posesji , przy nr 29 . Jak zwykle czekamy na dramat????
08-07-2015 10:34:24
mieszkaniec łazarza
Na początku zaczęło w oddali błyskać sobie spokojnie i dudnić. Potem jeszcze przed wiatrem i ulewą sygnał do ataku dał piorun który porządnie rąbnął gdzieś na dębcu. A jak przyszedł wiatr to rzeczywiście było huraganowo, potem raz po raz pioruny głośno waliły, piękne błyskawice i ściana deszczu. Podsumowując: była to jedna z najlepszych burz w ostatnich kilku latach w Poznaniu. Szacun dla matki natury !
Aktualności
Niezapominajka
29

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
In memoriam Sat- Poz- Łazarski Wieczór Zaduszkowy poświęcony pamięci Zygmunta Dreżewskiego i innym zacnym mieszkańcomODWOŁANE

03

lis

do 06-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje Technologie Maszyny
"3D Solutions" - Targi Druku i Skanu Trójwymiarowego
Targi Logistyki Magazynowania i Transportu
ODWOŁANE

08

lis

11:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
XX Festiwal Muzyki Pasyjnej i Paschalnej - koncert festiwalowy: motyw Stabat Mater w kompozycjach Bacha, Pergolesiego i Koszewskiego
Ze względu na ograniczenia związane z „czerwoną strefą” w konc

17

lis

do 20-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Stone" - targi kamieniarskie
"Glass" - targi szkła
ODWOŁANE

18

lis

do 20-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Instalacyjne
Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa
"Poznań Drone Expo"
ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: