Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Za prawie 200 tys. zł wyremontują chodniki na Matejki i Winklera - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Za prawie 200 tys. zł wyremontują chodniki na Matejki i Winklera
08-07-2015 08:56   Janusz Ludwiczak
Jeszcze latem ma rozpocząć się remont chodników po wschodniej stropnie ulicy Matejki od Grunwaldzkiej do Konopnickiej (przy II LO) oraz na ulicy Winklera pomiędzy Jarochowskiego a Kasprzaka.

Zarząd Dróg Miejskich rozstrzygnął przetarg na obie inwestycje. Do zadania stanęło czterech wykonawców. Najkorzystniejszą ofertę złożyło Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane BrukPol ze Strzelec Wielkich w Piaskach (wielkopolskie).

Remont chodników po wschodniej stronie ulicy Matejki, na odcinku od Grunwaldzkiej do Konopnickiej (po stronie II LO) będzie kosztować 138 329,98 zł brutto.

Ponadto wyremontowane zostaną chodniki na ulicy Winklera, pomiędzy Jarochowskiego a Kasprzaka, po stronie południowej (po stronie Gimnazjum nr 53 i Przedszkola 90). Wykonawca zaoferował kwotę 58 164,35 zł brutto.

Na obie inwestycje Rada Osiedla Św. Łazarz przekazała w sumie 206 tys. zł.

To nie jedyne inwestycje, jakie zostaną zrealizowane w tym roku. Wyremontowany zostanie również chodnik na ul. Palacza, na odcinku od Jarochowskiego do Arciszewskiego - po stronie południowej, czyli na terenie Osiedla Górczyn. Oprócz tego wybudowany zostanie chodnik w ulicy Drużynowej, od Dmowskiego do galerii handlowej Panorama.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

do 18-07-2020
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
w godz. 20:00-2:00

18

lip

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

lip

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Babi Targ
w godz. 12:00-16:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: