Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Za prawie 200 tys. zł wyremontują chodniki na Matejki i Winklera - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Za prawie 200 tys. zł wyremontują chodniki na Matejki i Winklera
08-07-2015 08:56   Janusz Ludwiczak
Jeszcze latem ma rozpocząć się remont chodników po wschodniej stropnie ulicy Matejki od Grunwaldzkiej do Konopnickiej (przy II LO) oraz na ulicy Winklera pomiędzy Jarochowskiego a Kasprzaka.

Zarząd Dróg Miejskich rozstrzygnął przetarg na obie inwestycje. Do zadania stanęło czterech wykonawców. Najkorzystniejszą ofertę złożyło Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane BrukPol ze Strzelec Wielkich w Piaskach (wielkopolskie).

Remont chodników po wschodniej stronie ulicy Matejki, na odcinku od Grunwaldzkiej do Konopnickiej (po stronie II LO) będzie kosztować 138 329,98 zł brutto.

Ponadto wyremontowane zostaną chodniki na ulicy Winklera, pomiędzy Jarochowskiego a Kasprzaka, po stronie południowej (po stronie Gimnazjum nr 53 i Przedszkola 90). Wykonawca zaoferował kwotę 58 164,35 zł brutto.

Na obie inwestycje Rada Osiedla Św. Łazarz przekazała w sumie 206 tys. zł.

To nie jedyne inwestycje, jakie zostaną zrealizowane w tym roku. Wyremontowany zostanie również chodnik na ul. Palacza, na odcinku od Jarochowskiego do Arciszewskiego - po stronie południowej, czyli na terenie Osiedla Górczyn. Oprócz tego wybudowany zostanie chodnik w ulicy Drużynowej, od Dmowskiego do galerii handlowej Panorama.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
02

paź

do 04-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Caravans Salon Poland 2020" - Targi kamperów i przyczep kempingowych oraz wyposażenia
"Boatex" - Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych

03

paź

11:00
Łazarz
Spacer tropem Łazarskich bambrów
To historia pisana nazwiskami familii, których korzenie sięgają pierwszych rodzin przybyłych z okolic Bambergu do podpoznańskich wsi. W Świętym Łazarzu gospodarzył

21

paź

do 23-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Poleco" - Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska Targi
"Eco-Trends" - targi ekologiczne

23

paź

do 25-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

03

lis

do 06-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje Technologie Maszyny
"3D Solutions" - Targi Druku i Skanu Trójwymiarowego
Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: