Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Za prawie 200 tys. zł wyremontują chodniki na Matejki i Winklera - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Za prawie 200 tys. zł wyremontują chodniki na Matejki i Winklera
08-07-2015 08:56   Janusz Ludwiczak
Jeszcze latem ma rozpocząć się remont chodników po wschodniej stropnie ulicy Matejki od Grunwaldzkiej do Konopnickiej (przy II LO) oraz na ulicy Winklera pomiędzy Jarochowskiego a Kasprzaka.

Zarząd Dróg Miejskich rozstrzygnął przetarg na obie inwestycje. Do zadania stanęło czterech wykonawców. Najkorzystniejszą ofertę złożyło Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane BrukPol ze Strzelec Wielkich w Piaskach (wielkopolskie).

Remont chodników po wschodniej stronie ulicy Matejki, na odcinku od Grunwaldzkiej do Konopnickiej (po stronie II LO) będzie kosztować 138 329,98 zł brutto.

Ponadto wyremontowane zostaną chodniki na ulicy Winklera, pomiędzy Jarochowskiego a Kasprzaka, po stronie południowej (po stronie Gimnazjum nr 53 i Przedszkola 90). Wykonawca zaoferował kwotę 58 164,35 zł brutto.

Na obie inwestycje Rada Osiedla Św. Łazarz przekazała w sumie 206 tys. zł.

To nie jedyne inwestycje, jakie zostaną zrealizowane w tym roku. Wyremontowany zostanie również chodnik na ul. Palacza, na odcinku od Jarochowskiego do Arciszewskiego - po stronie południowej, czyli na terenie Osiedla Górczyn. Oprócz tego wybudowany zostanie chodnik w ulicy Drużynowej, od Dmowskiego do galerii handlowej Panorama.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

sty

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa centralna

25

sty

18:00
Kościół Prawosławny - Cerkiew św. Mikołaja ul. Marcelińska 20
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa prawosławno-rzymskokatolicka

26

sty

13:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Koncert kolęd Chóru Męskiego Kompanii Druha Stuligrosza

01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

04

lut

do 07-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi budownictwa "Budma"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: