Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rozegrają "Siedmiobój miejski" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rozegrają "Siedmiobój miejski"
02-07-2015 11:42   Janusz Ludwiczak
W sobotę pomiędzy godz. 10 a 14 w Parku Kasprowicza i innych przestrzeniach Łazarza rozegrana zostanie gra uliczna "Siedmiobój miejski". W grze może wziąć udział każdy, kto pragnie aktywnie spędzić sobotni dzień. Organizatorzy zapraszają w szczególności młodzież i rodziny.

Nazwa gry nie jest oczywiście przypadkowa, na uczestników czekać będzie siedem zadań sportowych i siedem zadań miejskich związanych z Łazarzem. Teren gry obejmie Park Kasprowicza. Na poszczególnych punktach gry uczestnicy otrzymają do wykonania różne zadania sportowe, przygotowane tak, aby każdy, bez względu na wiek mógł się dobrze bawić - zapowiadają organizatorzy.

Gracze będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w różnorodnych dyscyplinach sportowych. Zespoły rywalizować będą w dwóch kategoriach: rodzinnej i otwartej. W godzinach od 10:00 do 13:00 odbędzie się część zasadnicza gry, a następnie rozegrana zostanie runda finałowa. Zwycięzcy każdej z kategorii otrzymają wejściówki na poznańskie obiekty sportowe i zaproszenie do zwiedzenia zakamarków Areny, w tym tajemniczego tunelu pod nią.

Na uczestników czekać będzie siedem zadań sportowych i siedem wyzwań miejskich związanych z Łazarzem. Co ważne - nie trzeba być ani sportowcem, ani znawcą miasta. Trzeba tylko chcieć się dobrze bawić w gronie znajomych. Przewidziana jest rywalizacja w dwóch kategoriach - zespołów rodzinnych i otwartej, a zadania będą tak przygotowane by każdy znalazł w nich niespodziankę dla siebie.

Decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji na stronie www.gramiejska.pl.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
02

lip

do 03-07-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

27

sie

do 28-08-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

22

paź

do 23-10-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: