Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od soboty PeSTka będzie dojeżdżać na Dworzec Zachodni, ale tylko do 26 lipca - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od soboty PeSTka będzie dojeżdżać na Dworzec Zachodni, ale tylko do 26 lipca
03-07-2015 00:43   Janusz Ludwiczak
W sobotę tramwaje linii nr 12 i 14 będą znów jeździć przedłużoną trasą PeSTki do Dworca Zachodniego i ulicy Głogowskiej. PeSTka jednak nie na długo powróci do Dworca Zachodniego. Jak dowiedział się portal lazarz.pl od 27 lipca nastąpi całkowicie wstrzymanie ruchu na trasie PST.

W sobotę, 4 lipca tramwaje linii numer 12 i 14 wrócą na swoje stałe trasy "dolnym" odcinkiem trasy PST od przystanku "Most Teatralny" do "Dworca Zachodniego , natomiast od 6 lipca (poniedziałek) będą kursować przedłużeniem trasy PST w dni robocze w godzinach od 5:00 do 19:00 oraz w niedziele, natomiast pomiędzy godzinami 19:00 a 5.00 i w soboty objazdem przez ul. Roosevelta. – informuje Bartosz Trzebiatowski, rzecznik prasowy Zarządu Transportu Miejskiego.

Organizacja linii numer 12 i 14 w dniach 4-5 lipca oraz od 6 lipca w godzinach od 5:00 do 19:00 i w niedziele przez cały dzień:

Linia nr 12:
OS. SOBIESKIEGO - trasa PST - Dworzec Zachodni - Zachodnia - Głogowska - Most Dworcowy - Matyi - ... - STAROŁĘKA

Linia nr 14:
GÓRCZYN - Głogowska - Zachodnia - Dworzec Zachodni - trasa PST - OS. SOBIESKIEGO

W dni robocze do godz. 5:00 i po godz. 19:00 oraz w soboty przedłużenie trasy PST pomiędzy mostem Teatralnym a Dworcem Zachodnim będzie zamknięte z uwagi na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa podczas prac przy budowie mostu Uniwersyteckiego – tramwaje linii numer 12 i 14 będą wówczas kursować objazdem przez ul. Roosevelta i Rondo Kaponiera - dodaje Bartosz Trzebiatowski z ZTM.

Natomiast do końca wakacji, do 31 sierpnia zawieszone będzie kursowanie tramwajów linii nr 19.

PeSTka jednak nie na długo powróci do Dworca Zachodniego. Jak dowiedział się portal lazarz.pl od 27 lipca nastąpi całkowicie wstrzymanie ruchu na trasie PST w związku z wymianą sieci trakcyjnej i prac torowych. Remont ma potrwać do końca sierpnia!


Komentarze (1)

03-07-2015 06:15:47
Negatyw
Oni będą się z tym babrać jeszcze przez 10 lat!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
28

wrz

do 01-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Wrzesień z zumbą w Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

29

wrz

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Baśniowa Kraina w Ogrodzie Łazarz" - warsztaty muzyczne dla dzieci z Wujkiem Ogórkiem

18:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
Odpust parafialny

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Sesja śmiechu dla Aktywnych 60+- zajęcia relaksacyjne przygotowane przez Fundację Dr. Clown. Obowiązują zapisy

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: