Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

O budżecie, olimpiadzie lekkoatletycznej, łazarskim podróżniku i nie tylko... - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
O budżecie, olimpiadzie lekkoatletycznej, łazarskim podróżniku i nie tylko...
31-01-2009 22:31   Janusz Ludwiczak
W wybranych sklepach i punktach na terenie Osiedla Świętego Łazarza pojawił się najnowszy numer "Wieści Łazarskich", który dostępny jest także na łamach portalu lazarz.pl. A o możemy przeczytać w najnowszych "Wieściach Łazarskich"?

Ukazał się podwójny numer "Wieści Łazarskich" - biuletynu informacyjnego Rady Osiedla Świętego Łazarza. W łazarskiej gazetce znajdziemy przede wszystkim bieżące informacje, a także zestawienie zbiorcze planu finansowo-rzeczowego - czyli budżet na 2009 rok. Ponadto w "Wieściach Łazarskich" o remontach na terenie osiedla, wydarzeniach kulturalnych, sportowych i historycznych, w tym o obchodach 90.rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego, a także informacje o zakończeniu 15, jubileuszowej edycji konkursu "Zielony Poznań" oraz o łazarskim podróżniku - Kazimierzu Nowaku.

Lekturę prasy lokalnej mają także mieszkańcy Osiedla Targowego. Pod koniec grudnia ukazał się dwudziesty trzeci numer biuletynu informacyjnego "Nasze Osiedle Targowe".

Najnowsze i archiwalne numery "Wieści Łazarskich" oraz "Naszego Osiedla Targowego" mogą Państwo pobrać z działu PRASA NA ŁAZARZU.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: