Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ogłoszono przetarg na remont chodników na ulicy Matejki i Winklera - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ogłoszono przetarg na remont chodników na ulicy Matejki i Winklera
25-06-2015 11:40   Janusz Ludwiczak
Zarząd Dróg Miejskich ogłosił przetarg na remont chodników na ulicy Matejki od Grunwaldzkiej do Konopnickiej (strona wschodnia) oraz na ulicy Winklera pomiędzy Jarochowskiego a Kasprzaka. Ponadto zbudowany zostanie chodnik na ulicy Drużynowej w pobliżu galerii handlowej Panorama.

Już niebawem dziurawe i krzywe chodniki na ulicy Matejki przejdą do historii. Zarząd Dróg Miejskich ogłosił przetarg na wykonanie remontu nawierzchni chodnika po wschodniej stronie ulicy Matejki, na odcinku od Grunwaldzkiej do Konopnickiej (po stronie II LO).

Ponadto wyremontowane zostaną chodniki na ulicy Winklera, pomiędzy Jarochowskiego a Kasprzaka, po stronie południowej (po stronie Gimnazjum nr 53 i Przedszkola 90).

Na tą inwestycję Rada Osiedla Św. Łazarz przekazała w sumie 115 tys. zł, w sumie remonty mają kosztować 206 tys. zł.

ZDM ogłosił również przetarg na budowę chodnika w ulicy Drużynowej, od Dmowskiego do galerii handlowej Panorama.

To nie jedyne inwestycje, jakie zostaną zrealizowane w tym roku. Wyremontowany zostanie również chodnik na ul. Palacza, na odcinku od Jarochowskiego do Arciszewskiego - po stronie południowej, czyli na terenie Osiedla Górczyn.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
Zapisy mailowo: zapisy.klubkrag@gmail.com Uczestnicy zajęć są zobowi

09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: