Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ciuch, pomoc i zdrowie dla pomocnych mam - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ciuch, pomoc i zdrowie dla pomocnych mam
22-06-2015 00:33   Janusz Ludwiczak
W Akademii Umiejętności przy ul. Matejki 56 odbyła się druga edycja akcji charytatywnej "Ciuch&help&health" na rzecz Fundacji Pomocna Mama, która zajmuje się pomaganiem rodzicom samotnie wychowującym dzieci i rodzinom dzieci z przewlekłymi schorzeniami.

W ramach akcji odbyła się charytatywna sprzedaż ubrań i akcesoriów, a także porady kinezjologa i mediatora sądowego oraz pokazy ćwiczeń oddechowych i prezentacje kulinarne.

Nasza fundacja pomaga i obejmuje kompleksową opieką samotne matki i ojców, a także rodziny w trudnej sytuacji, które wychowują dzieci z przewlekłymi schorzeniami. Zajmujemy się pomocą materialną, żywnościową, oferujemy program aktywizacji zawodowej i społecznej, prowadzimy zbiórki publiczne na rehabilitację i leczenie dzieci – objaśnia Lidia Bukowska, prezes fundacji Pomocna Mama.

Przygotowaliśmy zbiórkę charytatywną na rzecz naszych podopiecznych. Brakuje środków czystości i pieluch dla mniejszych dzieci. Mamy podopieczną, chorująca na mukowiscydozę i cukrzycę, potrzebuje ona pompy insulinowej, która kosztuje przynajmniej 5 tys. zł - wskazuje Lidia Bukowska.


Komentarze (3)

27-07-2015 02:03:31
Lidia Bukowska
Wszystko racja, tylko podobne akcje były już organizowane w 2012 roku i wówczas nazwę wymyśliła młodzież (był konkurs) i chcieliśmy nawiązać do tamtych, żeby się kojarzyło z jedną akcją- podobną akcją. Po Państwa komentarzach, zapytałam internautów na fb, czy mieliby pomysł na inną nazwę, niestety jak na razie nie było żadnych zgłoszeń- pomysłów i jeszcze pozostaliśmy 3 część już 31.07.- przy tej samej nazwie. Jesteśmy jednak otwarci na nową - polską:) Myślę jednak, że tu nie jest najważniejsza nazwa i debata nad nią lub krytyka, a najważniejsza jest nasza misja. Niemniej dziękujemy za głosy i czekamy na propozycję. Lidia Bukowska
22-06-2015 18:52:18
Ewa M
@Hania. Jak najbardziej popieram wypowiez Hani.
22-06-2015 07:18:04
Hania
Dobrze, ze takie akcje sie organizuje ale dlaczego ta angielszczyzna ? Czy nie mozna uzyc polskich slow i jezyka ? Nie rozumiem. Smutne to jest, ze zapaskudza sie jezyk polski. Zyjemy tutaj w Polsce a nie w Londynie czy Nowym Jorku.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

wrz

do 26-09-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Smaki Regionów - targi kulinarne

do 25-09-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

25

wrz

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Poznańskie muzykalia - koncert z utworami Grzegorza Ciechowskiego

26

wrz

do 28-09-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra

27

wrz

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"MAMMA MIA SHOW"- koncert przy znanych przebojach polskich i światowych z lat 80`

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: