Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W niedzielę będzie można za darmo wypożyczyć rower miejski - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W niedzielę będzie można za darmo wypożyczyć rower miejski
20-06-2015 18:57   Janusz Ludwiczak
W niedzielę odbędzie się Posnania Bike Parade. Operator Poznańskiego Roweru Miejskiego, Nextbike Polska, chcąc zachęcić do wzięcia udziału w tym wydarzeniu zdecydował, że przez cały dzień będzie możliwe bezpłatne wypożyczenie publicznych jednośladów.

O godz. 11 rozpocznie się Posnania Bike Parade - rodzinna impreza promująca miejską kulturę rowerową. Rozpocznie się na poznańskim Golęcinie – w sąsiedztwie stadionu żużlowego. Godzinę później parada rowerzystów wyruszy w stronę Plaży Miejskiej na os. Piastowskim.

Przez cały dzień będzie można bezpłatnie wypożyczyć rower miejski. Zgodnie z regulaminem maksymalny czas wypożyczenia jednośladu Poznańskiego Roweru Miejskiego to 12 godzin.

W systemie Poznański Rower Miejski zarejestrowanych jest obecnie 22 785 użytkowników. Tylko w tym sezonie dokonali już prawie 20 tysięcy wypożyczeń (w sumie to już ponad 176 tysięcy wynajmów). Rowerzyści mają do dyspozycji system, składający się z 16 stacji i 170 rowerów. Wkrótce sieć wypożyczalni zostanie jednak rozbudowana do 30 stacji oraz 352 rowerów i przejdzie rewolucję technologiczną, dzięki której stanie się najnowocześniejszą inwestycją tego typu w Polsce – wyjaśnia Michał Dąbrowski, rzecznik Nextbike Polska, operator Poznańskiego Roweru Miejskiego.

Obecnie rower miejski na Łazarzu możemy wypożyczyć w trzech lokalizacjach: przy Parku Wilsona (Głogowska/Berwińskiego), przy Centrum Stomatologii (Bukowska/Przybyszewskiego) oraz w rejonie Dworca Głównego (plac Dworcowy).


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

wrz

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Koncert "Zielono mi" w wykonaniu Klubu Szyderców Bis

22

wrz

18:30
Łazarz
30. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

24

wrz

do 26-09-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Tour Salon" - Targi Regionów i Produktów Turystycznych
Targi kamperów i przyczep kempingowych oraz wyposażenia
Targ mieszkań i domów (25-26.09.)
9. Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert Dominiki Dobrosielskiej "Moje serce to jest muzyk"
(w przypadku deszczu koncert odbędzie się w sali domu kultury Klub "Krąg")

26

wrz

Koszary Kultury ul. Matejki 62
Babi Targ
w godz. 12:00-15:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: